Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdek-Místek se připravuje na další velký hudební festival FM City Fest

Jeden festival skončil a další velkolepá akce už klepe na dveře. Po Sweetsen Festu ožije Frýdek-Místek FM City Festem, který bude letos opět velkolepý. Na třech scénách nabídne přes 30 interpretů a program pro celou rodinu. Kromě zábavy bude mít tradičně také benefiční charakter.

Po festivalu Sweetsen Fest, který měl historicky největší návštěvnost ze všech ročníků se Frýdek-Místek připravuje na další velkou festivalovou událost. V areálu Textilky Slezan proběhne v pátek a sobotu FM City Fest.

Mirai Navrátil, organizátor FM City Festu: "Ve Frýdku-Místku vedle Sweetsen Festu doplňuje tu mozaiku festivalové kultury v našem městě. A myslím si, že to je akce pro všechny. Pro rodiny s dětmi, pro ty nejmladší, pro i trošku starší. Myslím si, že každý si tam najde to svoje. Kromě toho se snažím na FM City Festu implementovat všechno, co mě po republice po festivalech baví."
Klára Žídková, PR manažerka FM City Festu: "Návštěvníci se mohou těšit na více než 30 interpretů na třech stageích, které přivítají nejen české hudební hvězdy, ale i zahraniční. Zaznívají tam jména jako je Chinaski, No Name, Majk Spirit, Marpo, Mirai a i kapela z Velké Británie Leap. Samozřejmě se mohou těšit i na Stand Up zónu, kde mimo hudebních hostů přivítáme i to nejlepší z české Stand Up Comedy. A to show Na stojáka."

Festival bude letos slavit 4. narozeniny a jeho obliba mezi fanoušky neustále roste.

Anketa: 1.) "No mě se tady letos, jako zatím pokaždé, líbí. Je tady úžasná hudba, úžasné jídlo a pivo je výborné. Takže paráda." 2.) "Za mě tady každý rok potkám spousty nových lidí, které bych v životě neměla šanci poznat a skvěle se s nimi pobavím. Takže super."

Kromě hudebního zážitku je doprovodný program je koncipován tak, aby bavil celou rodinu, malé, i velké.

Klára Žídková, PR manažerka FM City Festu: "Návštěvníci mohou vyzkoušet virtuální realitu, různé simulátory, budou připraveny taneční workshopy a vystoupení s místním tanečním studiem Dancepoint a mnoho dalšího."
Mirai Navrátil, organizátor FM City Festu: "My se budeme těšit, protože pro mě osobně to je vždycky svátek, protože je to náš srdcový festival. My jsme rádi, že máme ve Frýdku-Místku svůj fesťák a já si myslím, že jsem frýdecký patriot a vždycky se tam moc těším. Tak doufám, že opět roztančíme celé město a že si to užijí i lidé. Budu se těšit."

I FM City Fest se snaží tradičně pomáhat beneficí různým organizacím.

Klára Žídková, PR manažerka FM City Festu: "Letos se tady opět objeví Nadační fond Helpínek a charita Podané ruce. A naši návštěvníci mohou tyto charity podpořit nejen tím, že si zakoupí festivalový merch, ale že přímo i těm charitám přispějí. Vybrané peníze a zisk z merche a se potom symbolicky předá charitám na konci festivalu."

Největší festival v podhůří Beskyd otevře své brány návštěvníkům v pátek po 13. hodině.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy