Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dancepoint Frýdek-Místek učí děti tancovat i přes prázdniny, zapojit se může každý

Taneční studio Dancepoint Frýdek-Místek připravilo během léta čtyři dopolední programy pro děti. Zapojilo se totiž do letní akce Prázdniny ve městě – Vraťme dětem pohyb. Zájem o výuku tance je velký a zapojit se mohou nejmenší, starší i úplní začátečníci.

Sál Tanečního studia Dancepoint ve Frýdku-Místku zaplnily děti, které během léta nechtěly sedět doma. Přišly, aby se naučily základy tanečního stylu disco dance.

Klára Žídková, lektorka, Taneční studio Dancepoint: "V rámci Prázdnin ve městě máme čtyři tato dopoledne. Už proběhlo dopoledne latinskoamerických tanců, ještě nás čeká dopoledne taneční přípravky pro děti a street dance. V rámci dnešního dne jsme si pro děti připravili rozcvičku v duchu disco dance. Následně děti navrhovaly kostýmy. Podívaly se, jak tyto kostýmy v reálu vypadají. Přinesli jsme jim tady ukázku pár těchto kostýmů a ukázali jsme jim nějaká videa. A závěrem tohoto dopoledne jsme si pro děti připravili taneční vazbu, kterou právě v pozadí za mnou pilují a učí se jí ještě dále do konce."
Anketa: 1.) "Mám z toho dobrý pocit, že jsem tady, protože to tančení mě hrozně baví a chtěla bych se tomu věnovat celý život. Je to takové prostě dobré." 2.) Co jste tady dneska dělali a jak se ti tady líbilo? – "Asi, jak tady teďka tančíme." 3.) "Jak jsme tady tančili." 4.) "Asi se mi nejvíce líbilo navrhovat ty kostýmy a tančit." – A už máš nějaké zkušenosti s tancováním? – "Někdy si doma tak tančím pro sebe." – A chtěla bys třeba chodit do tanečního studia? – "jo, asi jo." 1.) "Taky se mi hodně líbilo to navrhování a taky ta rozcvička byla hrozně dobrá."

Taneční studio se s tímto programem zapojilo do akce Prázdniny ve městě – Vraťme dětem pohyb.

Klára Žídková, lektorka, Taneční studio Dancepoint: "Tyto hodiny jsou právě ukázkou toho, jak to od září bude vypadat na lekcích soutěžních týmů disco dance. Jak pro děti, tak pro juniory. Kdyby se kdokoliv chtěl přihlásit do soutěžního týmu disco dance, od září. Tak jsou tady všichni vítáni. Moc se budeme na děti těšit a v rámci lekcí se potom budeme připravovat na podzimní i jarní ligu."

Taneční přípravka je naplánována na středu 17. srpna a výuka street dance pak o týden později, ve středu 24. srpna. Vždy od 9:00 do 12:00 hodin.

Klára Žídková, lektorka, Taneční studio Dancepoint: "Zájem je veliký, děti se mohou hlásit dopředu, ale mohou přijít také až na místo té akce. Vůbec se tomu nebráníme. Rádi tady kohokoliv přivítáme."

Podrobnosti o všech programech v rámci letních akcí pro děti najdete na webu Střediska volného času klíč.

Nahlásit chybu


K tématu
Active Colour s.r.o.- pracoviště FM
Frýdek-Místek
od 103 Kč/hod.

Detail

Tomáš Lehnert - pracoviště Staříč
Staříč
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

DENIM TRADE s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 15 800 Kč/měsíc

Detail