Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Taneční skupina Funky Beat chystá náborový den ve Frýdku-Místku

Nejmenší děti, junioři, dospělí, a dokonce i babičky a dědečkové. Ti všichni se mohou přihlásit do výuky tanců Taneční skupiny Funky Beat ve Frýdku-Místku. V neděli proběhne první náborová kampaň.

K tanci a pohybu vychovává taneční skupina Funky Beat z Frýdku-Místku hlavně děti.

Eliška Čubová, tanečnice Funky Beat: "Tancuju už asi 4 roky a mám za sebou hodně soutěží a moc mě to baví."
Filip Růžička, choreograf, lektor a tanečník TS Funky Beat: "Určitě je důležité vézt děti k nějakému pohybu, protože právě potom covidu a všem jsou děti takové líné bych řekl. A je fajn, když něco dělají, mají se potom třeba i lépe psychicky."
Kristýna Blahutová, vedoucí TS Funky Beat: "Dohromady máme letos asi 120 členů v různých kategoriích. Máme začátečníky, pokročilé a potom i profi. Samozřejmě mohou se k nám přihlásit děti od tří let, až po 70, 80, babičky, dědečkové, takže bereme všechny."

O víkendu chystá skupina první velkou náborovou kampaň.

Eliška Čubová, tanečnice Funky Beat: "Všichni, co mají rádi tanec, tak mohou 11. září přijít do Frýdy, kde bude takový nábor. Mohou se přihlásit a přidat se k nám."

Zájemci se ale mohou hlásit i průběžně. Uplynulá sezóna byla pro Funky Beat velmi úspěšná. Vyhráli téměř všechny dětské soutěže. Stali se mistři České republiky, a dokonce i mistři Evropy. V rozvíjení talentů proto chtějí dál pokračovat.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy