Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Extraligoví házenkáři Frýdku-Místku v nové sezoně výrazně posílili a chtějí do play off

Házenkáři Frýdku-Místku během léta výrazně posílili. Tým má na začátku sezony velmi dobře našlápnuto a chce promluvit do bojů o horní příčky. Cílem extraligového týmu je postup do play off. Pomoci získávat body by měla hlavně čtveřice nových a zkušených hráčů.

Extraligoví házenkáři Frýdku-Místku už vstoupili do nové sezony. Vzhledem k tomu, že v té předchozí se nedostali do play off, začali se na novou připravovat mnohem dříve než ostatní družstva.

Daniel Valo, trenér hlavního týmu Pepino SKP Frýdek-Místek: "Pevně věříme, že bude úspěšnější než ta loňská sezona. Nám se nějakým způsobem podařilo doplnit kádr o zkušené hráče. Takže věřím, že budeme silnější a jednoznačný cíl je playoff. A pak se uvidí, v jakém budeme rozpoložení, ale uděláme pro to všechno. A zároveň chceme hrát hezkou házenou, abychom bavili naše fanoušky. A prezentovali se hezkou házenou."
Lubomír Kavka, předseda klubu SKP Pepino Frýdek-Místek: "Je fakt, že nám tři zkušení hráči odešli, tři zkušení přišli. Ale ti mladí, co loni začínali hrát, tak už jsou zase o rok zkušenější, takže ten tým bude podle mě silnější."
Daniel Valo, trenér hlavního týmu Pepino SKP Frýdek-Místek: "Došel Slávek Mlotek z Karviné, zkušený borec, který má něco odehráno. Hrál v zahraničí, takže od toho si my slibujeme na rozehrávce, že se doplní s Tomášem Sklenákem. Honza Zbránek křídlo, také jeden zkušený hráč, který nám pomůže jak v útoku, tak v obraně. Tomáš Mlotek se vrátil po delší odmlce, po roční pauze, ale zapadl hodně dobře a pevně věřím, že bude posilou."

Do týmu přišel také další zkušený odchovanec Karviné Nicolas Noworyta a velký talent mládeže Alexandr Moješčik. Nové posily skvěle zapadly do družstva a dál pomáhají mladým odchovancům růst.

Jan Zbránek, nová posila týmu SKP Pepino Frýdek-Místek: "Já jsem přišel vyloženě s tím, že byla trochu změna v rodinném životě. A potřeboval jsem asi více času doma, takže na dojíždění pro mě daleko lepší. A hlavně jsem viděl, že ten klub pracuje s mládeží, což se mi strašně líbilo. Protože taky už jenom ten sportovní důchod se časem blíží. Takže s tímto. A hlavně dostat se do playoff, tak jak asi nastínil předseda a trenér a posunout to někam výš, než kde to bylo. Naučit mladé vyloženě vyhrávat a tak, aby nás to bavilo, a hlavně chodili fanoušci."
Tomáš Sklenák, hráč hlavního týmu SPK Pepino Frýdek-Místek: "Kluci zapadli, ta nová sestava se projevila dobře. Hlavně jsme to viděli v přípravě proti těžkým soupeřům, takže si to sedlo."
Slavomír Mlotek, nová posila týmu SKP Pepino Frýdek-Místek: "Určitě bych chtěl do playoff a pak podle zdravotního stavu, formy. Podle toho, jak se za ten čas umístíme, tak bych asi chtěl víc, ale to se teprve uvidí. Jsem tady teprve měsíc, tak se musíme sehrát a uvidíme, jak to všechno dopadne. Trenér je tady Dan, který to hrával celý život, takoví trenéři podle mě jsou nejlepší, jako je i Michal v Karviné. A znám tady hodně kluků, je to blízko, takže pro mě to byla taková první volba, dá se říct."
Tomáš Sklenák, hráč hlavního týmu SPK Pepino Frýdek-Místek: "Jasně ten cíl máme do toho playoff, protože si myslím, že ten tým je trošku silnější, než byl. Je to zkušenější a jestli se nám budou vyhýbat zranění doufám, tak ten cíl je jasný. Je to playoff."

Minulou sezonu týmu play off těsně uteklo, skončil 9. místě. Trápila ho hodně marodka. Letos se bojí vysokých cen energií, které mohou snížit počet tréninkových hodin v halách.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyPodané ruce - osobní asistence - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 20 600 Kč/měsíc

Detail

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562 - pracoviště FM
Frýdek-Místek
od 23 510 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 4 050 do 8 100 Kč/měsíc

Detail