Reklama

Jazyková škola ve F-M uspořádala dětský den

Jazyková škole ve Frýdku-Místku uspořádala pro děti z města i okolí dětský den. Čekalo na ně několik soutěžních stanovišť, na kterých mohly prokázat své schopnosti anglického jazyka. Připraven byl i kulturní program.

Reklama

Jazyková škola ve Frýdku-Místku uspořádala dětský den pro malé i velké již popáté. Stejně jako v předešlých ročnících čekal na děti bohatý program plný soutěžních disciplín, her a zábavy.

Silvie Schäferová, ředitelka jazykové školy: “Hlavním mottem je vzděláním a sportem proti drogám a násilí. Nechceme, aby děti seděly doma a znaly jenom počítač, ale aby věděly, že svůj volný čas mohou využít i trochu jinak. Že se mohou učit třeba cizí jazyk nebo sportovat.”

Na děti čekalo pět anglických stanovišť a pět stanovišť se včelkou Májou.

Anketa: vedoucí stanovišť: “Tady mají děti za úkol zaskákat skákacího panáka. Když to zvládnou, dostanou razítko.” “My jsme u stanoviště, které se věnuje zvířátkům. Děti je mají chytat na pruty nebo je mají nahmatat v krabici a zjistit, jaký tvar zvířátka to je.” “Tady mají děti mluvit anglicky, říct, co už umí. Jestli umí barvy, zvířátka a tak.”

Anketa: děti: “Je to tu fajn. Zatím mám jen jednu disciplínu. Jmenuje se Dostaň včelky do úlu. Teď půjdu na stanoviště Hladový Vilík.” “Já jsem byl jen na dvou stanovištích. Kopal jsem míč do brány a házel včely do úlu.”

Připraven byl i doprovodný program, jako autogramiáda fotbalistů Městského fotbalového klubu Frýdek-Místek nebo hudební vystoupení.
BTS Love Yourself / záznam koncertu ze Soulu

26.01. 16:30 - 24.01. 12:12
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Studentský Filmový klub | Jan Němec: O slavnosti a hostech

28.01. 17:00 - 24.01. 12:12
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

O světě drog a soudní toxikologie s Peterem Ondrou / beseda

31.01. 18:30 - 24.01. 12:12
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

OK JEONG s.r.o.
Frýdek-Místek
od 15 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Lenka Pšenicová
Frýdek-Místek
od 14 740 Kč do 17 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu