Reklama

V AIKIDO Frýdek-Místek se učí dovednosti Steavena Segala

Oddíl Aikida pro dospělé ve Frýdku-Místku navštěvuje asi dvacítka příznivců tohoto bojového umění. Schází se třikrát týdně v objektu místeckých kasáren a jak sami říkají, Aikido je vhodné úplně pro každého.

Reklama

 

Členové Frýdecko-Místeckého Aikida nešetří větou: "Je to bojové umění pro úplně každého." A opravdu. Nejenže se náš nebojovný, televizní tým naučil několik technik, ale v tělocvičně dostávala muže na záda tato žena. 28letá Michala. Manažerka bezpečnosti, která se aikidu věnuje už 11 let.

Michala Poledníková, členka AIKIDO F-M: "Aikido není tak agresivní jako jiné bojové sporty. Pokud je to správně provedené, tak tu sílu nepotřebujete."

Anketa: "Člověk to může dělat, i když je starší a přece jen to tělo musí šetřit." "Člověk se určitě vybije i fyzicky, podle toho jakou intenzitu tréninku zvolí."

Kamil Kozel, učitel AIKIDO F-M: "Koneckonců náš kolega Steaven Segal to předvádí v každém filmu. To je v podstatě Aikido v praxi."

Bojovníky Aikida si budete moci prohlédnout takříkajíc v akci na Slavnostech bojových umění, a to 17. října v hale míčových sportů TJ Mittal Ostrava.

 
Kino na výletě 2019 | Tohle je náš svět

Dnes 21:15 - 14:20
Frýdek-Místek, Faunapark, Frýdek - Místek

Bára Poláková na Sluníčku / koncert

28.06. 19:00 - 26.06. 14:20
Frýdek-Místek, Penzion Sluníčko, Ostravice

Kino na výletě 2019 | Raubíř Ralf a internet

03.07. 21:15 - 26.06. 14:20
Frýdek-Místek, Autokemp Olešná, Frýdek - Místek

SMOBEZ s.r.o.
Frýdek-Místek
od 94 Kč

Detail

Stavovská s.r.o.
Frýdek-Místek
od 25 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

BLANCO Professional CZ spol. s r.o.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu