V AIKIDO Frýdek-Místek se učí dovednosti Steavena Segala

Oddíl Aikida pro dospělé ve Frýdku-Místku navštěvuje asi dvacítka příznivců tohoto bojového umění. Schází se třikrát týdně v objektu místeckých kasáren a jak sami říkají, Aikido je vhodné úplně pro každého.

Reklama

 

Členové Frýdecko-Místeckého Aikida nešetří větou: "Je to bojové umění pro úplně každého." A opravdu. Nejenže se náš nebojovný, televizní tým naučil několik technik, ale v tělocvičně dostávala muže na záda tato žena. 28letá Michala. Manažerka bezpečnosti, která se aikidu věnuje už 11 let.

Michala Poledníková, členka AIKIDO F-M: "Aikido není tak agresivní jako jiné bojové sporty. Pokud je to správně provedené, tak tu sílu nepotřebujete."

Anketa: "Člověk to může dělat, i když je starší a přece jen to tělo musí šetřit." "Člověk se určitě vybije i fyzicky, podle toho jakou intenzitu tréninku zvolí."

Kamil Kozel, učitel AIKIDO F-M: "Koneckonců náš kolega Steaven Segal to předvádí v každém filmu. To je v podstatě Aikido v praxi."

Bojovníky Aikida si budete moci prohlédnout takříkajíc v akci na Slavnostech bojových umění, a to 17. října v hale míčových sportů TJ Mittal Ostrava.

 
Jiří Schmitzer / koncert

Dnes 19:00 - 5:42
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Aňa Geislerová představení Zcela jarní trojúhelník

27.03. 19:00 - 23.03. 5:42
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Behind the door | koncert k 15. výročí kapely

05.04. 19:00 - 23.03. 5:42
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Alignum CZ s.r.o.
Frýdek-Místek
od 25 000 Kč do 32 000 Kč

Detail

SKS Business Unit s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 740 Kč do 21 000 Kč

Detail

Stáj MUSTANG s.r.o.
Frýdek-Místek
od 13 350 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu