Frýdlantští přivítali nový rok tradičním ohňostrojem, zahrál k němu Karel Gott

Jako v předešlých několika letech i letos se prvního ledna v podvečerních hodinách zaplnilo prostranství před Kulturním centrem stovkami lidí. Všichni dorazili s jediným cílem, přivítat příchod roku 2020 tradičním novoročním ohňostrojem.

“Již tradičně, čtvrtým rokem se potkáváme u příležitosti novoročního ohňostroje. Protože nejtěžší je vybrat hudbu, na kterou bude střílet, rozhodli jsme se pro letošní rok, že to budou dvě krásné písně od Karla Gotta,” řekl místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí David Pavliska. 

Frýdlant nad Ostravicí se nechal inspirovat novoročním ohňostrojem, který tradičně probíhá v Ostravě Jihu. Hlavním smyslem je společné setkání lidí, sousedů a známých na jednom místě v jeden čas.

“Máme za sebou prvních pár hodin roku 2020 a já přeji všem občanům, aby se jim i v tomto roce dařilo, aby byli zdraví, šťastní a spokojení. Tento rok s sebou určitě přinese mnohé změny a já věřím, že se všichni s nimi náležitě poperou. Věřím, že až tady budeme stát za rok, že si řekneme, že rok 2020 byl úžasný,” uvedla starostka Frýdlantu nad Ostravicí Helena Pešatová.

Krásný nový rok a hlavně pevné zdraví přejeme všem obyvatelům Frýdlantu nad Ostravicí i my. 
Jiří Vodička a Camerata Janáček / koncert

03.03. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Trio DuBois / Koncerty

17.03. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Dan Bárta & Illustratosphere / Zvířený prach Tour / NOVÝ TERMÍN!

18.03. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Velidor spol. s r.o. - pracov. Třanovice
Třanovice
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

SPETRA CZ s.r.o. - pracoviště
Třanovice
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků