Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti se proskákaly příměstským táborem

Frýdlant nad Ostravicí pořádá spoustu příměstských táborů. Jeden z nich proběhl se zaměřením na parkour.

Ve Frýdlantu nad Ostravicí proběhl příměstský tábor se zaměřením na parkour. Celý tábor probíhal pod dohledem profesionálních parkouristů a velmi zkušených trenérů.

Martin Závora, parkourový trenér: "Je to jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, takže jsou tady děti, které nikdy neskákali a jenom je to zaujalo, chtěli si to vyzkoušet, nebo se to naučit a pak jsou tu naopak děti, které už trénují třeba pět, šest let a přišli prostě vypilovat nějaké flipy a pořádné skoky. Děti trénují od 8 hodin rána, do 16 hodin, děláme s nimi různé workshopy, chodíme ven na různé spoty. Je léto, jsou prázdniny a než aby děcka seděli doma u počítačů, telefonů, tak se snažíme jim ukázat nějaký pohyb, jak trávit čas, jak trénovat."

Děti se na táboře naučili mnoho nových technik, zlepšili si svou fyzickou kondici a poznali spoustu nových přátel.

Anketa, účastníci tábora: "Mě zajímal parkour, takže jsem si to chtěl vyzkoušet, bavilo mě to, naučil jsem se tady hodně věcí, takže super."
Anketa, účastníci tábora: "Je to tu super a baví mě to tu. Přijela jsem, aby jsem se tady něco naučila nového. Výmyk jsem se naučila a teď bych se ráda naučila salto dopředu."
Martin Závora, parkourový trenér: "Všechny vás vyzývám, ať dojedete na nějaký z parkourových táborů, užijeme si spoustu zábavy, naučíme se spoustu věcí, neseďte doma a pojďte něco dělat."

Parkourového tábora se zúčastnilo celkem 28 dětí a jeho součástí byl velmi nabitý a bohatý program, ve kterém nechyběli hry, ani výlety do přírody.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy