Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdlant nad Ostravicí proměnil obyčejnou lesní stezku v neobyčejnou

Pro děti z mateřských škol i základních škol, pro sportovce, ale i pro seniory. Taková je lesní stezka Vyhlídka ve Frýdlantu nad Ostravicí

V městském lese nad budovou horské služby ve Frýdlantu nad Ostravicí se letos v únoru začal realizovat projekt s názvem Lesní stezka Vyhlídka. Veškeré práce jsou už hotové a Lesní stezka Vyhlídka byla 24.listopadu oficiálně otevřena veřejnosti.

DAVID PAVLISKA (PRO FRÝDLANT), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: "Já mám velkou radost, že se nám po třičtvrtě roce práce podařilo zfinalizovat akci s názvem Lesní stezka Vyhlídka. Celý koncept Lesní stezky Vyhlídky vycházel z toho, že jsme chtěli vymyslet něco jiného, něco přírodního a tento prostor se tomu nabízel, protože dotační program, který jsme využili byl právě určený na lesní pozemky a tím pádem vznikl i tento nápad vybudovat lesní stezku v takovém formátu v jakém je."
PAVLA DVOŘÁKOVÁ, Odbor školství a kultury: "Na projekt Lesní stezka Vyhlídka se nám podařilo získat dotaci z programu Rozvoje venkova, financovanou přes místní akční skupinu Frýdlantsko-Beskydy ve výši čtyř miliónů. Tato částka pokryla z 90% celé náklady výstavby lesní stezky."

Proměnit obyčejnou lesní stezku v neobyčejnou pomohl zhotovitel, kterým byla společnost ACER WOODWAY.

ROSTISLAV PACLÍK, jednatel společnosti ACER WOODWAY: "Projekt lesní stezky ve Frýdlantu nad Ostravicí mě zaujal od samého začátku. Velice se mně líbilo jeho projekční zpracování a to, že architekti, kteří ten projekt chystali, mysleli, jak na děti, tak na jejich rodiče i na seniory. Je tam zázemí i pro lidi, kteří si chcou zasportovat v přírodě. Přeji všem, ať se jim na lesní cestě líbí."
DAVID PAVLISKA (PRO FRÝDLANT), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: "Já bych chtěl pozvat všechny obyvatele Frýdlantu, aby se přišli podívat, ono je sice už takový pozdní podzim, ale myslím si, že na tu procházku podzimní to pořád stojí za to."RenoFarma Beskyd, a.s. - pracoviště kravín Skalice
Frýdek-Místek
od 120 Kč/hod.

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracoviště Raškovice
Raškovice
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků