Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Novoroční ohňostroj a přání do nového roku ve Frýdlantu nad Ostravicí trochu jinak

Kvůli pandemii koronaviru a opatřením nelze uspořádat tradiční novoroční ohňostroj. Přinášíme vám proto novoroční přání spolu s ohňostrojem alespoň tímto způsobem.

Ve Frýdlantu nad Ostravicí probíhal v předešlých několika letech tradiční novoroční ohňostroj. Letos se ale kvůli opatřením tato akce neuskuteční. Přinášíme vám proto přání do nového roku alespoň prostřednictvím televizních obrazovek.

Helena Pešatová (PRO FRÝDLANT), starostka Frýdlantu nad Ostravicí: "Milí Frýdlanťané, končí rok 2020. Rok, který nás opravdu potrápil. Byla to prověrka naší tolerance, vztahu k rodině, měli jsme problémy v zaměstnání, mnozí zdravotní problémy. Važme si našeho zdraví, važme si krásných mezilidských vztahů a věřme, že se budeme více, než v roce 2020 setkávat na všech akcích a že si všechno vynahradíme. Přeju vám, abyste rok 2021 prožili úplně všichni ve zdraví, v klidu a v pohodě. Přeji vám hodně štěstí."
David Pavliska (PRO FRÝDLANT), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: "Rád bych vám popřál do nového roku, roku 2021 všechno nejlepší, hodně štěstí, hodně zdraví, hodně pracovních úspěchů, co nejméně problémů a co nejvíce radosti. Příští rok, doufáme všichni, že bude lepší, než ten, který končí. Já spolu s vámi věřím, že ten rok 2021 s tou jedničkou na konci bude opravdu jedničkový a bude prostě lepší."

Šťastný nový rok a hlavně zdraví přejeme všem obyvatelům Frýdlantu nad Ostravicí také my.

Témata: ohňostroj,  pešatová,  koronavirus,  pandemie
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků