Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ondřejníkové derby! To je nová výzva pro volejbalové kluby z Frýdlantu nad Ostravicí

VK Beskydy a Red Volley. To jsou dva volejbalové kluby, které mezi sebou soupeří v Ondřejníkovém derby. Kdo víckrát vyšlape na Ondřejník a kdo získá více bodů?

Frýdlant nad Ostravicí má dva volejbalové kluby. Dívčí VK Beskydy a chlapecký s názvem Red Volley. Vzhledem k tomu, že v současné době není možné sportovat ve vnitřních prostorách, trenéři obou klubů se rozhodli uspořádat takzvané Ondřejníkové derby.

Jana Baborová. trenérka VK Beskydy a Red Volley: "S trenéry obou klubů jsme přemýšleli, co s dětmi, jak je dostat do pohybu, aby se mohli i vidět a tak dále, tak nás napadlo vyhlásit nějaké Ondřejníkové derby, což znamená, že každý kluk, každá holka půjde na výšlap na Ondřejník buď tady ke kapličce, nebo k roubence, nebo až tady nahoru na výškový bod Ondřejníku a za každý výstup dostane bod. Pokud dojdou tady dostanou jeden bod, pokud do výškového bodu dostanou dva, takže tímto sbírají pro svůj klub body."

Oceněn bude nejen celý klub, ale také sportovec, který zvládne nejvíce výšlapů a získá tak největší počet bodů. Podmínkou pro jejich získání je pořídit fotografii z místa a poslat ji trenérům, kteří body zapisují.

Jana Baborová, trenérka VK Beskydy a Red Volley: "Zúčastnilo se do této chvíle přibližně 60 dětí. Těch výšlapů je kolem 150, 160 dohromady. Výzva trvá od 18. ledna, má končit teď v neděli 14. února a nejlepší, prozatím, výšlapů podnikl 13."
anketa: účastníci Ondřejníkového derby: "Vyšel jsem to 13krát a mám zatím 25 bodů. Motivuje mě být lepší, než holky."
anketa: účastníci Ondřejníkového derby: "Máme 9 výšlapů a asi 16 bodů. Chceme porazit kluky."
Jana Baborová, trenérka VK Beskydy a Red Volley: "Pro nás trenéry bylo důležité vůbec, aby aspoň jeden, aspoň jednou vyšlapali ten Ondřejník, což se nám daří, ale že někdo tady bude chodit téměř každý den, nebo co druhý den, tak to opravdu jsme nečekali v žádném případě."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyJiří Vejmelka - LESK - pracoviště Raškovice, KONTAKTNÍ OSOBA Koželuhová Jana, tel.: 558 621 614, 731 622 479, e-mail: lesk@vejmelka.cz
Raškovice
od 97 Kč/hod.

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 17 900 Kč/měsíc

Detail

JANOŠEK TRANS s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 25 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry