Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nová sauna i nový sál pro pilates a jógu. Rekonstrukce a výstavby v Centru sportu a relaxace Kotelna

Kotelna-centrum sportu a relaxace v nouzovém stavu nezahálí a rozšiřuje své služby.

Sport ve vnitřních prostorách je vzhledem k opatřením vlády zakázaný a proto je sportovně relaxační centrum Kotelna ve Frýdlantu nad Ostravicí momentálně uzavřeno. Centrum ale nezahálí a využilo dočasné uzavření k rekonstrukcím.

Tereza Ptáčková, manažerka sportovního a relaxačního centra Kotelna: "Provedli jsme spoustu, jak drobnějších oprav, tak i velkých rekonstrukcí. V minulém roce bylo provedeno rozšíření fitness centra o kardio zónu, poté jsme vybudovali novou odpočívárnu pro venkovní a vnitřní saunu a teď na podzim jsme kompletně zrekonstruovali venkovní saunu, je tam nové obložení, nové lavice, má kapacitu až 16 osob, ale bohužel si jí zákazníci zatím ještě neměli možnost využít."

Sportovně relaxační centrum Kotelna nově získalo i stavební povolení na vybudování nového sálu o rozloze 300m2, který bude určen pro relaxační cvičení.

Petr Sklář, jednatel společnosti TERMO Frýdlant n. Ostravicí: "Jako další etapu úprav a investičních akcí tady ve sportovně relaxačním centru plánujeme dostavbu a rozšíření stávajícího fitness, které se nachází v přízemí o rozšíření fitness do druhého nadzemního podlaží. Už jako první etapa této investice proběhla v loňském roce úprava střechy a tuto etapu už máme za sebou a v této chvíli se chystáme a obdrželi jsme již stavební povolení na úpravy vnitřního prostoru. V budoucnu plánujeme, že v tomto prostoru budou probíhat zejména pilates, jóga a podobné."
Tereza Ptáčková, manažerka sportovního a relaxačního centra Kotelna: "Tím, že je nouzový stav, tak je naše provozovna už delší dobu uzavřena, je to tady smutné a už se těšíme až tady přijdou první zákazníci a vrátí se na kotelnu zase život."

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků