Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mateřská škola plná čarodějů a čarodějek

Takový byl poslední dubnový týden v MŠ Smetanova ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Děti z mateřské školy Smetanova prožili poslední dubnový týden jako čarodějové a čarodějky. Probíhal tady totiž čarodějnický rej na pomoc malé čarodějnici Elze.

Jana Bínová, Řídící učitelka MŠ Smetanova: "Malá čarodějnická holčička Elza je dětem blízká nejen tím, že je to ještě dítě stejně jako ony, ale i tím, že využívá svých čar a kouzel k tomu, aby pomáhala lidem. Děti dnes budou plnit úkoly, aby se stali dobrými pomocníky malé Elzy a tím ji pomohli přemoci zlé čarodějnice, zbavili je jejich všech kouzelnických knih i zlé kouzelnické moci."

Děti za každý splněný úkol dostali razítko a za všechna razítka na ně čekala sladká odměna.

Jana Bínová, Řídící učitelka MŠ Smetanova: "Pohádky jako takové, mi máme ve školce velmi rádi, protože nám hodně pomáhají dětem přiblížit, co je správné, co je špatné a samozřejmě jejich prostřednictvím můžeme rozvíjet i kreativitu a další vlastnosti dětí."

Děti si celý čarodějnický týden nemohli vynachválit.

anketa: děti z MŠ Smetanova: "Mě se líbilo, jak jsme dělali čaj. Chtěla by jsem být čarodějkou, protože by jsem chtěla chránit planetu a létat na koštěti."
anketa: děti z MŠ Smetanova: "Chtěl bych být čaroděj Harry, protože chci být jako všichni čarodějové."
anketa: děti z MŠ Smetanova: "Mi se líbilo, jak jsme dělali ty úkoly."
anketa: děti z MŠ Smetanova: "Mi se líbilo, jak jsme dělali čarodějnický sešit. Chtěl by jsem být čaroděj, aby jsem zachraňoval lidi."

Malá čarodějnice Elza byla se svými pomocníky spokojená, vše se podařilo podle plánu a zlo bylo překonáno.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy