Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Základní škole v Nové Vsi se objevili domorodci z džungle

Žáci ze Základní školy Nová Ves oslavili Den dětí stavěním chýší, vyráběním čelenek a vlajek a plnily šifru.

Na Den dětí se na Základní škole v Nové Vsi žáci proměnili v domorodce z džungle. Starší žáci tady společně s mladšími ročníky plnily různé úkoly.

Dagmar Beránková, vedoucí učitelka ZŠ Nová Ves: "V rámci projektu “Komeňák sobě!” jsou děti rozděleny do týmů a hlavně, protože jsou napříč ročníky rozděleny do těch týmů, do kmenů, tak se učí žít pospolu."

Projekt “Komeňák sobě!” má za podpory Moravskoslezského kraje podpořit aktivity v oblasti prevence rizikových projevů chování u dětí a mládeže.

Dagmar Beránková, vedoucí učitelka ZŠ Nová Ves: "Mi zajišťujeme různé programy pro děti a v rámci těch programů jsme se rozhodli, že pro děti připravíme celodenní takovou akci. Děti plní úkoly, jako že si staví chýši v džungli, vyrábějí si čelenky, dělali si vlajky, dále malují na kamínky, plní překážkovou dráhu jako v džungli a hlavně plní šifru, kde mají zašifrovaný vzkaz."
anketa: děti ze ZŠ Nová Ves: "Mě se to hodně líbí, protože se i skamarádím více s ostatními lidmi ze třídy. Je to fajn, protože si hodně rozumíme a když se někomu něco nelíbí, tak se hned upozorníme a vyřešíme to."
anketa: děti ze ZŠ Nová Ves: "Je to dobré, protože máme hodně aktivit a je tady hodně stanovišť. Teď jsme dělali čelenky a malovali jsme se. Spolupráce s mladšími je dobrá, protože mě všichni poslouchají."
anketa: děti ze ZŠ Nová Ves: "Je to sranda a hodně jsem se na to těšila, protože tady je spoustu soutěží a spolupracujeme společně a více se seznámíme s ostatními spolužáky ze školy."

Základní škola Nová Ves pořádá podobné projekty pro děti každoročně. Snaží se, aby spolu děti spolupracovali a znali se navzájem.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyBartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

Podané ruce - osobní asistence - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 20 600 Kč/měsíc

Detail

Podané ruce - osobní asistence - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 21 500 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry