Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hudba ze zahrady ve Frýdlantu nad Ostravicí

Nový projekt Kulturního centra Frýdlant nad Ostravicí ve spolupráci s Římskokatolickou farností, to je Hudba ze zahrady.

Hudba ze zahrady, to je nový projekt, který pořádá Kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí ve spolupráci s Římskokatolickou farností. Tento projekt je sérií pěti koncertů, které probíhají v nově postaveném altánu ve farní zahradě.

Kateřina Kaiserová, ředitelka Kulturního centra: "My jsme snažili produkčně nabídnout trošku rozmanitější obsah, než je takový ten hlavní žánr. Jedná se o koncerty napříč hudebním spektrem mimo ten hlavní mainstream, to znamená alternativa, folk, indie, swing, je to různé. Vzhledem k pozitivním ohlasům návštěvníků bychom byli rádi, nebo doufáme, že budeme mít ambice, aby se Hudba ze zahrady stala pravidelnou nabídkou letního období."

Bohužel Hudbě ze zahrady nepřeje počasí. Dva koncerty už musely být kvůli tomu přesunuty z farní zahrady do náhradních prostor, tedy do zázemí kostela, případně kulturního centra.

Lenka Szabó Hrůzová, zpěvačka: "Přijela jsem tady zazpívat s klukama, kamarádama hudebníkama. Jmenujou se Galia Brothers. Na dnešní koncert jsem se ohromně těšila už proto, že to je na krásné faře, kde se teda nakonec tento koncert neodehraje, protože venku je saigon, je ohromný déšť, takže by to neklaplo na dešti, takže jsme se přesunuli tady do krásného kostela."

29. srpna proběhl už čtvrtý koncert na kterém zahrála skupina s názvem “Za koncem” a už 10. září se můžete těšit na letošní poslední koncert a to skupiny Swingalia.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy