Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rekonstrukce kaple a přání do nového roku ve Frýdlantu nad Ostravicí

Prostřednictvím obrazovek vám přinášíme přání do nového roku a současně s ním i informace ohledně rekonstrukce kaple ve Středisku sociálních služeb.

Rok 2021 je u konce a my vám přinášíme prostřednictvím obrazovek přání do nového roku, do roku 2022.

Helena Pešatová (PRO FRÝDLANT), starostka Frýdlantu nad Ostravicí: "Já bych vám chtěla do toho nového roku popřát hodně štěstí, pevné zdraví, hodně radosti, hodně osobních i rodinných úspěchů."
David Pavliska (PRO FRÝDLANT), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: "Rok 2021 je pomalu za námi a rok plný dvojek před námi. Já vám dovolím si popřát pevné zdraví, pohodu, rodinné štěstí a celému našemu městu, aby nadále vzkvétalo, aby se nám v něm žilo čím dál tím lépe a byly bychom na něj pyšní."

S novým rokem přichází pro Frýdlant nad Ostravicí i nové výzvy. Jednou z nich je rekonstrukce kaple ve Středisku sociálních služeb.

David Pavliska (PRO FRÝDLANT), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: "Jednou z velkých akcí, kterou bychom rádi realizovali je rekonstrukce klášterní kaple ve které se právě teď nacházím. Je to velmi náročná a finančně nákladná akce, ale věřím, že s přispěním finančních prostředků se nám rekonstrukce klášterní kaple podaří."

Na rekonstrukci kaple probíhá také veřejná sbírka. Pokud i vy chcete přispět, můžete tak učinit na místech, které právě vidíte na televizní obrazovce, případně převodem na transparentní účet.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy