Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

10. ročník tradičního galavečera “Bitva o Frýdlant”

11 duelů, 22 zápasníků, skvělá atmosféra, to vše a mnohem více bylo k vidění v sále Kulturního centra ve Frýdlantu nad Ostravicí.

V sále Kulturního centra ve Frýdlantu nad Ostravicí proběhl tradiční galavečer bojových sportů s názvem Bitva o Frýdlant.

Miroslav Chýlek, pořadatel Bitvy o Frýdlant: "Dnešní galavečer bojových sportů nabídne zápasy v Thajském boxu, MMA a Grapplingu. Je to vlastně 10. ročník."

Fanoušci a fanynky, nadšení diváci a příznivci bojových sportů si opravdu přišli na své. Na galavečeru bylo k vidění celkem 11 duelů, ve kterých se utkali zápasníci nejen z naší republiky, ale také ze zahraničí.

Miroslav Chýlek, pořadatel Bitvy o Frýdlant: "Máme tady skvělou atmosféru, přišlo spousta lidí, takže si to užíváme, je to super."

Do svého vůbec prvního zápasu nastoupil také kontroverzní motocyklový závodník a Frýdlantský rodák Michal Čačan.

Michal Čačan, zápasník: "Já jsem osmý zápas, ta těžká váha, těch 100 kilo v thajském boxu v malých rukavicích. Tak šance jsou, je to 50 na 50, uvidíme, soupeře určitě nepodceňuji, vím, že se připravoval, já tak samo jsem se připravoval a prostě nějak to dopadne. Jeden z nás prostě odejde jako vítěz a na konci si stejně podáme ruce."

Hlavním zápasem byl zápas o pohár paní starostky, ve kterém se utkal domácí borec Ondřej Giňovský s maďarským bojovníkem Viktorem Varjasi. Tento pohár zůstal doma.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy