Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lyžařský kurz pro děti z MŠ Nová Ves a Lubno

Celý týden se děti z MŠ Nová Ves a Lubno učili lyžovat pod dohledem zkušených instruktorů.

Děti z Mateřské školy Nová Ves a Lubno si druhý týden v lednu užily lyžařský kurz ve Ski Areálu Opálená. Trval od pondělí do pátku vždy v dopoledních hodinách a nesl název Špunti na svahu.

Martina Hlístová, vedoucí učitelka MŠ Nová Ves: "Jsme moc rády, že se nám letos podařil lyžařský kurz pro děti z Mateřské školy zorganizovat. Na začátku jsme měli trochu obavy, jestli nám vůbec vyjde počasí, ty podmínky byly nejisté, ale nakonec se všechno podařilo. Děti každý den dělají obrovské pokroky a každé ráno s nadšením se vydávají na svah."

Hned první den byly děti rozděleny do skupin podle lyžařských dovedností a ujali se jich zkušení instruktoři.

Martina Hlístová, vedoucí učitelka MŠ Nová Ves: "Opravdu se dostali do rukou zkušených instruktorů, kteří se jim věnuji, já obdivuju jakou mají s nimi trpělivost a ty děti opravdu dělají rychlé pokroky. Ti nejlepší už vlastně jezdí na vleku a sjíždějí sjezdovku úplně sami a i ti, co stáli úplně poprvé na těch lyžích, tak už teď dokážou se sami na nich pohybovat a sjet tady vlastně kousek toho kopečku."
anketa: účastníci lyžařského kurzu: "Líbí se mi tady a mám se tady dobře. Učím se tady lyžovat."
anketa: účastníci lyžařského kurzu: "Líbí se mi tady. Já tady lyžuju."
anketa: účastníci lyžařského kurzu: "Dobře se mi tu líbí. Trénovala jsem to doma s maminkou, moje sestřička totiž chtěla ťapkat na lyžích doma, tak já jsem si řekla, že budu s ní ťapkat."

Na konci kurzu, tedy v pátek byly do Ski Areálu Opálená pozvání i rodiče, aby se na vlastní oči přesvědčili, co už děti dovedou.

Nahlásit chybu


K tématu
SCAN LINE s. r. o. - Třinec
Třinec
od 33 000 do 38 000 Kč/měsíc

Detail

Tomáš Lehnert - pracoviště Staříč
Staříč
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

ARMEX FRÝDEK-MÍSTEK s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 19 700 Kč/měsíc

Detail