Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdlantu nad Ostravicí proběhlo Halové Mistrovství České republiky mladších žáků v tenise.

Tenisová hala Panorama Sport pořádala pod záštitou Českého tenisového svazu a ve spolupráci s městem Frýdlant nad Ostravicí Halové Mistrovství České republiky mladších žáků v tenise. Turnaj proběhl ve dnech 19.2. - 22.2.2022 a hrálo se ve dvouhře a čtyřhře.

LUDĚK SKOTNICA, ředitel turnaje: "Je to pouze jedna kategorie a to chlapců. čili to je do 12 let. Je 32 účastníků, hrajou na dva vítězné sety a v případě třetího setu, když je stav 6:6, tak se hraje tiebreak. Všichni nejlepší se zúčastnili a letošní rok je dost velkým překvapením."
JAROMÍR TOMIS, vrchní rozhodčí turnaje: "Do finále Halového Mistrovství České republiky mladších žáků se probojovali dva hráči tady z okolí a to Buba z TK Havířov a Drlík z TK Na Dolině, což je teda bezesporu velký úspěch oblastního tenisového svazu."

V Tenisové hale Panorama sport se už od roku 1997 tradičně konají různé soutěže, mistrovství, nebo třeba i extraliga.

HELENA PEŠATOVÁ (PRO FRÝDLANT), starostka Frýdlantu nad Ostravicí: "Já jsem hrozně ráda, že právě toto mistrovství se koná u nás ve Frýdlantu nad Ostravicí. Je to sice menší podhorská obec, ale samozřejmě už dlouho se drží na špici, co se týče tenisu. Jsou tady odchovanci opravdu velice dobří a tato oblast opravdu má velké talenty. Věřím, že budeme pokračovat dál a pro naší mládež, pro naší oblast, pro naše děti to bude to nejlepší."

Že se jednalo skutečně jen o ty nejlepší mladší žáky z České republiky svědčí fakt, že výsledky všech turnajů byly vyrovnané.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyStřední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace - pracoviště FM
Frýdek-Místek
od 32 820 do 42 780 Kč/měsíc

Detail

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace - pracoviště
Frýdek-Místek
od 30 000 do 39 000 Kč/měsíc

Detail

ŠKOLNÍ BUFET s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Dalibor Sklář, info@skolnibufet.cz
Frýdek-Místek
od 5 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail