Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V sále KC města Frýdlant nad Ostravicí proběhl IX. Reprezentační ples

Bohatá tombola, skvělá hudba, pestrý program. To vše a mnohem více bylo součástí IX. Reprezentačního plesu města Frýdlant nad Ostravicí.

V sobotu 21. ledna letošního roku proběhl v pořadí už 9. ročník Reprezentačního plesu města Frýdlant nad Ostravicí. Ples se konal ve velkém sále Kulturního centra a parket byl díky velké účasti už od zahájení, které proběhlo ve 20:00h plný.

David Pavliska (PRO FRÝDLANT), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: "Jsme moc rádi, že tahle ta tradiční kulturní akce každoročně se nese velké oblibě. Lístky jsou vyprodány velmi rychle a lidi si celý večer užívají. Určitě je to zásluhou našich šikovných zaměstnanců Kulturního centra, kteří každý rok chystají vlastně sál a celkově to zázemí toho plesu je každý rok trošku jiné a můžu říct, že každý rok je hezčí a hezčí."

Hned na úvod předvedli své taneční vystoupení mladí a talentovaní tanečníci ze Sportovního tanečního klubu Antonio. Celým večerem provázel Roman Vojtek. Do půlnoci hrál k tanci a poslechu Big BLAST! Band. O půlnoci proběhlo losování bohaté tomboly a po půlnoci se o zábavu postaral DJ Lumír Mořkovský

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyPrvní KEY - STAV, a.s. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry