Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti si vybíraly volnočasové aktivity na veletrhu kroužků

Opravdu velmi širokou nabídku volnočasových aktivit mají k dispozici školáci z Frýdlantu nad Ostravicí. Na začátku školního roku pro ně město připravuje veletrh, na kterém se představují nejrůznější zájmové kroužky a sportovní oddíly.

Veletrh se konal v kulturním centru a také na venkovním prostranství. Do kroužků, které mají volnou kapacitu, se děti mohou hlásit i v průběhu roku.

Kateřina Kaiserová, ředitelka Kulturního centra Frýdlant nad Ostravicí: “Veletrh kroužků je již tradiční akce, kterou pořádáme v září pro rodiče dětí zejména školou povinných, aby se seznámily s nabídkou volnočasových aktivit ve městě. Chceme jim nabídnout pod jednou střechou a na jednom místě informace o tom, jakým způsobem mohou jejich děti smysluplně trávit volný čas. Proto tady dneska máme 27 vystavovatelů, kteří představují své kroužky, a to zejména sportovní, umělecké, hudební či jazykové. Děti mají možnost si aktivity vyzkoušet, je pro ně připravena řada ukázek. Mají možnost se zeptat vedoucích, nebo se pobavit s dětmi, které do těch kroužků už chodí. Pak mohou vyplnit přihlášku, nebo získat informace, které jim to rozhodování usnadní.”
Vladimíra Faferková, návštěvníka veletrhu: “Jsme tady z Frýdlantu nad Ostravicí, přišli jsme se podívat na velkou nabídku co tady město nabízí se synem, který má 8 let a zajímá ho všechno, hlavně sport, takže si myslím, že si vybere.”
Kateřina Kaiserová, ředitelka Kulturního centra Frýdlant nad Ostravicí: “Jsme rádi, že tato akce se setkává s velmi pozitivním ohlasem mezi rodiči a že nám přibývá vystavovatelů nebo poskytovatelů různých aktivit a doufám, že i děti budou mít větší nabídku trávení volného času.”
Nahlásit chybu


K tématu
SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail