Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Palkovické dožínky: akce, kterou jen tak jinde nezažijete, potvrzují návštěvníci

  • Palkovice,

V Palkovicích se uskutečnila velká slavnost pro všechny generace - obecní Dožínky. O zábavu se postaraly známé tváře ze světa šoubyznysu jako Jakub Děkan, Maxim Turbulenc nebo Hana Zagorová. Místní pro návštěvníky rádi připravili dobré jídlo a pití.

Obecní dožínky se v Palkovicích konaly už popatnácté, Organizátoři si každý rok dávají  záležet na tom, aby si každý návštěvník našel to, co mu vyhovuje.

"Dnes už to není až tak o zemědělství, jako o té kultuře, jsou tu spolky, myslivci vaří guláš, fotbalisti grilují, hokejisti prodávají pivo. je to o těch lidech, že ti Palkovičtí tady chtějí pracovat, chtějí se ukázat, že něco umí," řekl Radim Bača, starosta Palkovic, který společně s místopředsedou zahájili na pódiu celou slavnost a nezapomněli pozdravit i všechny ty, kteří se Dožínek nemohli zúčastnit třeba kvůli zdravotnímu stavu.

Kulturní program byl opravdu pestrý, pořadatelé vybrali k zábavě pro mladé například Jakuba Děkana, Slzu, pro rodiny Maxim Turbulenc a pro starší třeba dechovou kapelu Palkovjanku. Palkovické Dožínky začalo vedení obce chystat už před rokem a půl, kdy domlouvali hlavního hosta Dožínek, Hanku Zagorovou.

"Celkově se na Dožínkách a jejich přípravě podílí více jak 30 dobrovolníků,, kteří více jak dva týdny dopředu chystají celý program a detaily, aby to celé klaplo, málokdo si uvědomí, že se za touto akcí skrývají desítky, spíše stovky hodin práce, které nejdou vidět, ale bez nich by ta akce nemohla vůbec být," řekl místostarosta Palkovic David Kula.

Závěr Dožínek patřil zmiňované zpěvačce Haně Zagorové, která potěšila svými písněmi všechny generace.
Kino na výletě 2020 | Přes prsty ZRUŠENO!!!

Zítra
Frýdek-Místek, Aquapark Olešná

LUCIE Cover Band | Léto v zahradě

10.07. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Akuma | Promenádní koncerty

12.07. 16:00
Frýdek-Místek, Altán ve Smetanových sadech, Frýdek - Místek

GAMA CONSTRUCT, s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 115 do 140 Kč/hod.

Detail

123 stavby, s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Michal Raška, tel. 604 700 054, email raska@123stav
Frýdek-Místek
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace, pracoviště v rámci Frýdku-Místku
Frýdek-Místek
od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků