Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Myslíku se lidé loučili s letními prázdninami

  • Palkovice,

Tak trochu jinak, ale rozhodně ke spokojenosti všech zúčastněných. Na Myslíku se opět konalo rozloučení s prázdninami.

Hana Brožová, předsedkyně TJ Sokol Myslík: “Je tady tradiční letní zakončení prázdnin. Tradiční, protože už je to čtvrtým rokem. Vždycky jsme si v minulosti sem zvali nějaké slavné osobnosti. Bohužel teď s tou koronavirovou krizí a s tím vším, co je kolem toho, už jsme neměli odvahu zvát sem nějaké slavné osobnosti. Takže jsou tady neméně slavné osobnosti místní. Dvě kapely tady zahrají. Kolem večera, až se setmí, začne hrát místní kapela Krakatit, kterou jsme léta sem lákali na zábavu a konečně se nám to podařilo. Jinak je to taková tradiční, jak jsem řekla, akce.”

Spolu s TJ Myslík se na organizaci akce podíleli také místní dobrovolní hasiči.

Hana Brožová, předsedkyně TJ Sokol Myslík: “Je tady spousta atrakcí pro děti. Skákací hrad, zorbingové koule, měli jsme tady takové omezené deskohraní, protože i to nešlo uspořádat úplně v tradičním pojetí, jak jsme zvyklí v těch Palkovicích. Tato akce je organizovaná pod záštitou obce Palkovice a na celém provozu, zásobení a zábavě se podílí místní TJ Sokol Myslík a Sbor dobrovolných hasičů Myslík. Na občerstvení nabízíme bohatou škálu. Máme tady pizzu, párky, které děti milují, širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů. Takže všichni si přijdou na své.”

Na závěr si organizátoři připravili překvapení v podobě ohňostroje. Lidé byli spokojení, včetně starosty.

Radim Bača, (Nezávislí pro Palkovice a Myslík): “Je krásně zorganizovaná, protože ji pořádají lidé z Myslíku, takže je to super. Je tu spousta lidí, za což jsem rád, protože tady není žádná velká osobnost showbyznysu. Je tu náš Krakatit, takže jsme spokojení, že tady ti lidi jsou a doufám, že se budu bavit a že nám vydrží počasí.”
Anketa: “Co mě tady přilákalo? Je báječné, že na té vesnici lidi drží pospolu. Umí si udělat radost. Umí se sejít. No a to je super. Aspoň z mého pohledu. To se mi líbí.”
Anketa: “Je to tady fajn zakončení prázdnin, takže děti si to užívají, ale bohužel docela možná i smutní, protože bude škola.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy