Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Akademie k 20. výročí otevření nové Základní školy v Palkovicích

  • Palkovice,

Ve sportovní hale v Palkovicích se v pátek odpoledne konala slavnostní akademie k 20. výročí otevření nové základní školy.

Milan Šponer, ředitel ZŠ Palkovice: “Je tomu už 20 let od roku 2002, kdy můžeme vídávat naší školní budovu v takovém stavu, jaká je teď. Samozřejmě bych si především přál, aby škola mohla fungovat naplno a to tak, že se tam budeme potkávat všichni osobně. Protože jsme zjistili, že ta distanční forma nepřináší úplně to pravé ořechové. No a přál bych si, aby děti, učitelé, v podstatě i rodiče chodili do školy rádi, aby se jim tam líbilo a přitom by se mohli něco zajímavého naučit.”
Anketa: “Ta škola je je velmi super, protože tady mám spoustu kamarádek a jsou tady dobré učitelky. Hlavně jsou hodné.”
Anketa: “Já se moc těším a budeme dělat jógu.”
Anketa: “Těším se moc a přišla se na mě podívat teta s dědou.”
Anketa: “Přišla se na mě podívat mamka a sestra. A budeme dělat, jak jsme šikovní.”
Milan Šponer, ředitel ZŠ Palkovice: “Je to takový mix kulturně sportovně rytmických vystoupení, na kterém se účastní v podstatě celá škola. Začíná to vystoupeními těch nejmenších. Jsou tam školkové děti, první třídy, druhé třídy, třetí třídy a pak už spíše ti nadaní jednotlivci, ať už je to z hudební oblasti nebo ze sportu.”
Nahlásit chybu


K tématu
Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail