Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Havířově se natáčí seriál Lajna s Langmajerem

  • Havířov,

V Havířově se začal točit nový internetový seriál Lajna z hokejového prostředí. Hlavní roli trenéra ztvární známý herec Jiří Langmajer. Tak jako u seriálu Vyšehrad, půjde tvůrcům a hercům o to, aby se lidé co nejvíce pobavili.

V kině Centrum se konala tisková konference k nově vznikajícímu internetovému seriálu Lajna, který se bude odehrávat zejména na havířovském zimním stadionu. Do hlavní role trenéra hokejového klubu obsadili tvůrci našeho předního herce Jiřího Langmajera, který po nastínění scénáře ani chvíli neváhal a nabídku přijal.

Jiří Langmajer, herec: “Moje role je role trenéra, který přichází z Prahy z klubu Slávie trénovat sem místní klub. A protože to je první díl, tak tím prvním dílem vlastně otevíráme několik souběžných dějů”.

Pilotní díl chtějí tvůrci poprvé odvysílat v době konání květnového mistrovství světa. Další kratší epizody se pak budou v Havířově natáčet na podzim. Tvůrci Petr Kolečko a Daniel Strejc stojí i za seriálem Vyšehrad. Lajna se bude točit v podobném duchu a diváci uvidí podobnost s různými českými trenéry, i jinými osobnostmi.

Daniel Strejc, producent: “Já si myslím, že se nám podařilo poměrně hvězdné obsazení, protože kromě Jirky Langmajera, který hraje postavu trenéra Hrouzka, tak jeho syna hraje Zdeněk Piškula, rolbaře hraje Norbert Lichý, z čehož mám velkou radost. Manažera klubu hraje Marek Taclík”.

V seriálu se objeví i hráči hokejového klubu AZ Havířov. Radnice městský stadion dala filmařům k dispozici, protože věří, že po natočení seriálu už budou všichni lidé v České republice vědět, kde se město nachází a jak vypadá.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy