Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Havířově se natáčí seriál Lajna s Langmajerem

  • Havířov,

V Havířově se začal točit nový internetový seriál Lajna z hokejového prostředí. Hlavní roli trenéra ztvární známý herec Jiří Langmajer. Tak jako u seriálu Vyšehrad, půjde tvůrcům a hercům o to, aby se lidé co nejvíce pobavili.

V kině Centrum se konala tisková konference k nově vznikajícímu internetovému seriálu Lajna, který se bude odehrávat zejména na havířovském zimním stadionu. Do hlavní role trenéra hokejového klubu obsadili tvůrci našeho předního herce Jiřího Langmajera, který po nastínění scénáře ani chvíli neváhal a nabídku přijal.

Jiří Langmajer, herec: “Moje role je role trenéra, který přichází z Prahy z klubu Slávie trénovat sem místní klub. A protože to je první díl, tak tím prvním dílem vlastně otevíráme několik souběžných dějů”.

Pilotní díl chtějí tvůrci poprvé odvysílat v době konání květnového mistrovství světa. Další kratší epizody se pak budou v Havířově natáčet na podzim. Tvůrci Petr Kolečko a Daniel Strejc stojí i za seriálem Vyšehrad. Lajna se bude točit v podobném duchu a diváci uvidí podobnost s různými českými trenéry, i jinými osobnostmi.

Daniel Strejc, producent: “Já si myslím, že se nám podařilo poměrně hvězdné obsazení, protože kromě Jirky Langmajera, který hraje postavu trenéra Hrouzka, tak jeho syna hraje Zdeněk Piškula, rolbaře hraje Norbert Lichý, z čehož mám velkou radost. Manažera klubu hraje Marek Taclík”.

V seriálu se objeví i hráči hokejového klubu AZ Havířov. Radnice městský stadion dala filmařům k dispozici, protože věří, že po natočení seriálu už budou všichni lidé v České republice vědět, kde se město nachází a jak vypadá.
Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

Šakalí léta / muzikál

24.04. 19:00
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

25.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

HAMOR - STAV s.r.o.
Karviná
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.
Havířov
od 28 630 do 37 330 Kč/měsíc

Detail

JaPa full business s.r.o.-pracoviště
Český Těšín
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků