Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muž v Havířově ohrožoval lidi nožem

  • Havířov,

Policie hledá svědky, kteří 26. září viděli v centru Havířova muže, který ohrožoval kolemjdoucí nožem. Muži zákona již třináct krát soudně trestaného dopadli. Zadržený však tvrdí, že nechtěl nikomu ublížit.

32letý muž ohrožoval kolemjdoucí nožem nejen na náměstí Republiky, ale také v přilehlých ulicích. Právě u Centrálního parkoviště si ho všimla žena, která ihned zavolala policii.

svědkyně události: “Kráčel si to celkem vesele z nožem. Střetl se s lidmi a mával na ně nožem. Přišlo mi to nebezpečné. Zavolala jsem policii, aby se nic nestalo”.

Jak konkrétně jste byla blízko u něho? Neměla jste strach?

svědkyně události: “Já jsem si držela dostatečnou vzdálenost, abych nebyla ohrožena, ale zároveň, abych mohla sledovat celý ten průběh”.

Incident se stal 26. září krátce po poledni. Policie ihned vyjela na místo a muže zadržela.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: “Zadržený muž při výslechu své chování bagatelizoval a tvrdil, že nechtěl nikomu ublížit. Obracíme se na případné svědky, kteří by mohli dalšími informacemi pomoct k řádnému a spolehlivému objasnění průběhu incidentu”.

Pro policisty není zadržený muž žádným nováčkem. V minulosti byl už 13x soudně trestán. Nyní mu hrozí až tři roky vězení.

Nahlásit chybu
Ing. Alexandra Lisztwanová - polyfunkční dům Orlová
Orlová
od 120 do 135 Kč/hod.

Detail

Z + M Logistics, spol. s r.o. - Orlová
Orlová
od 7 388 do 12 313 Kč/měsíc

Detail

Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail