Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Udělování cen Moravskoslezská sestra 2017

  • Havířov,

V Ostravě se konal galavečer s vyhlášením výsledků ankety Moravskoslezská sestra 2017. Havířovská nemocnice uspěla hned ve třech kategoriích. Zaměstnanci jsou na své kolegyně náležitě pyšní.

Vřelé přijetí čekalo na zdravotní sestru Janu Kaniokovou v havířovské nemocni, když přišla ráno do práce. Porodní asistentka je čerstvou držitelkou titulu Moravskoslezská sestra 2017.

Kateřina Konderlová, porodní asistentka: “Janičce jsme všichni drželi palce. Byli jsme nadšené, když zvolali její jméno, hned jsme vstali a začali křičet a jásat”.

Jana Kanioková, oceněná zdravotní sestra: “Samozřejmě, že jsem nezklamala děvčata, která mě do této ankety nominovala”.

Jana Kanioková není jedinou oceněnou zdravotní sestrou z této nemocnice.

Renata Tydlačková, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči NsP Havířov: “Včerejší večer byl opravdu nádherný zážitek nejen po stránce společenské, ale také po stránce profesionální. Protože to, že získaly tři havířovské sestry nejvyšší ocenění, toho si moc vážíme”.

Ve třetím ročníku ankety Moravskoslezská sestra byly ceny uděleny v pěti kategoriích. Sestrou u lůžka se stala Helena Nytrová z NsP v Havířově. V kategorii Ambulantní a domácí péče zvítězila Monika Zouharová ze Sdruženého zdravotnického zařízení v Krnově. Libuše Koppová si převzala titul v kategorii Paliativní a hospicové péče. Ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči si převzala Anna Němcová opět z havířovské nemocnice. Hlasovat mohla i veřejnost. Nejvíce bodů získala Libuše Ovčařová z nemocnice v Třinci.

Nahlásit chybu


K tématu
Pedagogicko-psychologická poradna, Karviná, příspěvková organizace - Doubrava a okr. Karviná
Doubrava
od 32 820 do 42 780 Kč/měsíc

Detail

Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail