Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířov dokončil výměnu oken v městských bytech

  • Havířov,

V Havířově byla ukončena největší investice letošního roku - výměna oken bytů v majetku města. Jejich nájemníkům se tak výrazně zvýšil komfort bydlení, neuniká jim teplo a také se do bytů dostává z ulic méně hluku.

Devět měsíců trvala největší letošní investiční akce Havířova za 160 milionů korun. Šlo o realizaci 3. etapy výměny oken v 70 bytových domech

Jana Feberová, primátorka Havířova: “Pro 2571 bytů se vyměnila poslední okna, tím pádem naši občané mají větší komfort, mohou si to konečně užít, dlouho na to čekali. Nám se taky zhodnotily byty, máme co nabízet novým občanům, kteří přijdou.”

anketa, obyvatelé domů: “Do těch starých foukalo a teď jsme spokojeni.” “Dobře se umývají, nemusíme se tak trápit jako předtím.”

Výměnu 16 a půl tisíce oken měla na starosti městská realitní agentura společně se stavební firmou. Začalo také čištění fasád. Vylepšování bydlení ale zdaleka nekončí.

Jiří Lankočí, jednatel MRA Havířov: “Připravujeme velký projekt, který bude probíhat v několika letech, kde budeme měnit generálně elektroinstalaci v bytech.”

V Havířově má nyní 99,5% bytů v majetku města nová plastová okna. Ve zbývajících čtyřech obytných domech dojde k výměně oken při plánovaných sanacích nejpozději do konce roku 2018.
UXA VKP s.r.o.
Havířov
od 15 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

TEON STAV s.r.o.
Havířov
od 150 Kč/hod.

Detail

Družstvo Venturer - stavby okr. Karviná
Karviná
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků