Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie stále pátrá po muži, který přepadl benzínku

  • Havířov,

Policie zveřejnila záběry z bezpečnostních kamer, které zachytily muže při přepadení čerpací stanice v Havířově. Kriminalisté žádají o pomoc veřejnost.

Nejdříve pocit překvapení a pak strachu zažila pracovnice čerpací stanice v Havířově-Podlesí 27. listopadu po sedmé ranní hodině. Neznámý muž ji ohrožoval nožem a požadoval peníze. Duchapřítomná žena stihla stisknout nouzové tlačítko a čekala na pomoc. Pachateli se však podařilo uniknout.

paní Dana, obsluha čerpací stanice: “Já jsem si nejdříve myslela, že si ze mě dělá srandu. Moje první reakce byla, co se děje a začala jsem na něho mluvit. On znervózněl a začal chtít více peníze. Já jsem zrovna měla ráno kasu prázdnou. Možná potřeboval peníze na fet”.

Policii se ani po více než týdnu nepodařilo pachatele zadržet. Proto žádá o pomoc veřejnost.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: “Kriminalisté zajistili záběry z průmyslových kamer, které jsou na benzínové čerpací stanici. Na nich jde vidět, že pod pohrůžkou použití nože neznámý pachatel donutil obsluhu k vydání peněz a krabičky cigaret. Proto se kriminalisté obrací na veřejnost s žádostí o pomoc”.

Kdo pachatele poznal, může volat na linku 158. Muži za ozbrojenou loupež hrozí až 10 let za mřížemi.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy