Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Studentky kadeřnice soutěžily v kreativitě

  • Havířov,

Studentky Střední školy v Havířově oboru kadeřnice bojovaly o postup do finále v kreativní tvorbě, které se bude konat v Polsku. Své modely musely nejen učesat, ale také nalíčit a vymyslet oblečení.

Přesně hodinu měly budoucí kadeřnice ze Střední školy v Havířově-Prostřední Suché na to, aby přetvořily modelky na Morany. Takové bylo totiž zadání v soutěži Mladý kreativec, kterou organizují školy v Polsku.

Petra Neuwirthová, zástupkyně ředitele školy: “Kadeřník si musel celou tu postavu vymyslet a musel ji ztvárnit i s oděvem i s líčením a účesem. Vítězové postupují dva do finále polských škol, které proběhne 16. dubna v Polsku”.

Nikola Levayová, soutěžící: “Mám to rozdělené ze zimy na jaro příchod, mám tam zapojené živé květiny. Byla bych určitě ráda, kdybych postoupila”.

Radka Kantorková, soutěžící: “Nejsem spokojena se svým výsledkem, protože ten čas byl na mě krátký”.

Natálie Pikusová, modelka: “Mě se to líbí hodně. Je to jednoduché a zároveň to vystihuje zimu”.

Kadeřnice prezentovaly svou práci formou přehlídky, na kterou se mohli podívat i ostatní spolužáci. Vše ale měla v rukou polská porota.

Justyna Kaczmarczyk, porota: “Budeme hodnotit nápad, provedení a prezentaci. Ta bude až v závěru na červeném koberci. Teď už máme posouzený nápad. Účesy jsou pěkné a je těžké vybrat ty nejlepší”.

Soutěže v Polsku se nakonec zúčastní tři studentky střední školy.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail