Reklama

Soutěž ve skocích na letním koupališti v Havířově

  • 6. srpna 2018,
  • 12:22,
  • Havířov,
  • Bára Kelnerová

O víkendu bylo na havířovském koupališti veselo. Konaly se tam totiž závody ve skocích do vody. Pohár si nakonec odnesl Tomáš Šimon za dokonalou šipku.

Reklama

Skoky všech stylů mohli vidět v sobotu návštěvníci letního koupaliště. Do soutěže se mohli zapojit všichni, kdo měli odvahu. Skákalo se ze tři, pěti a deseti metrového můstku. Skokani měli dva pokusy. Tři nejlepší z každé kategorie pak postoupili do finále. 

“Bylo to super. Já jsem tam byl ale nejstarší. Příště budu skákat v vyššího můstku,” řekl vítěz skoku ze 3 metrů Jan Myška.

"Skákal jsem šipku a dvakrát salto dozadu. Bylo to super a bavilo mě to,” popsal vítěz skoku z 5 metrů Richard Lacko.

Velká bitva se odehrála o hlavní cenu a pohár ve skoku z 10 metrů. Dva soutěžící měli stejný počet bodů. Vítězem letošního ročníků se nakonec stal Tomáš Šimon.

“Nečekal jsem to. Myslel jsem, že tady budou profesionálové, kteří nám to ukážou. Asi jsme byli my ti nejlepší,” řekl vítěz poháru Tomáš Šimon.

“Já jsem nadšený výkony soutěžících. Bylo těžké rozhodovat. Já jsem rád, že se nikomu nic nestalo a nedošlo ke zranění,” popsal ředitel Správy sportovních a rekreačních zařízení Radomír Kácal.

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu