Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Orlové se konal další ročník gospelového workshopu

  • Havířov,

V Orlové se konal další ročník gospelového workshopu, na který přijeli lidé z různých koutů republiky, ale i ze zahraničí. Vrcholem byl společný koncert pro veřejnost.

Gospel je muzika plná naděje a porozumění. To říká David Daniel z Anglie, který patří k evropské špičce gospelové scény. A právě tento umělec, společně s druhou vynikající lektorkou Lizy Littau, přijeli do Orlové na další ročník workshopu.

“Je to úžasné, protože já tady  opravdu nevozím jednoduché písně. Je to vždycky výzva, ale zdejší zpěváci si s nimi výborně poradí. Je to skvělé tady být a pracovat s nimi,” řekl lektor David Daniel.

“Lektoři jsou super. Už jenom to nacvičování,” řekla jedna z účastnic workshopu.

“Je to velká dávka energie. Úžasná dávka skvělých písniček, skvělí lektoři,” dodala další účastnice.

Se zahraničními lektory spolupracuje sbor Keep Smiling gospel už osmým rokem. Zpěváci z různých koutů Česka, ale i z jiných zemí nacvičovali v Orlové tři dny. Na závěrečný koncert se do Husova domu přišly podívat desítky lidí.

“Pro tyto workshopy jsme se rozhodli organizovat právě proto, že máme rádi gospelovou muziku. Je to úžasná věc zpívat s takovými lektory jako je David a Liza,” řekla hlavní organizátorka Lydie Jančová.
Proxy No 2, s.r.o. - Nové Pole Karviná
Karviná
od 14 600 do 15 500 Kč/měsíc

Detail

Tomasz Palka
Český Těšín
od 26 000 do 36 000 Kč/měsíc

Detail

VKUS-BUSTAN s.r.o. Karviná
Karviná
od 16 100 do 16 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků