Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve finále turnaje POLAR STREET HOCKEY bude i Havířov

  • Havířov,

Největší florbalový turnaj Polar Street Hockey vrcholí. Ve finále si opět zahraje i tým ze Základní školy Na Nábřeží v Havířově. Jak se mladí sportovci na utkání připravují, jsem se byli podívat s naší kamerou.

Základní škola Na Nábřeží je zapálená do florbalu. Účastní se různých soutěží a sklízí úspěchy.  Ani jednou také nevynechala turnaj Polar Street Hockey, do kterého se vždy zapojí tisíce dětí z Moravskoslezského a Olomouckého kraje a také děti z okresu Vsetín. Finále se koná 11. dubna ve Sportovním centru Dubina, ve kterém si zahraje právě i tato škola.

“Hledáme každý rok příležitost se ukázat jak jim to jde, jak se připravují v kroužku a snažíme se uspět,” řekl učitel a trenér Rostislav Pečinka.

Některé děti už velké finále zažily a odnesly si krásné zážitky.

“Baví mě, že je tam hodně lidí a dobrá atmosféra. Není to jak na malých turnajích, ale jsou tam kotle, kde jsou lidi z různých škol,” řekl mladý florbalista.

“V loňském roce jsem také hrál, ale vypadli jsme mezi prvními,” dodal spoluhráč.

Škola se sice v minulosti dostala do velkého finále, na medaili však hráči nikdy nedosáhli. V letošním roce jim to snad vyjde.

Hlavním partnerem akce Polar Street Hockey 2019 je společnost Residomo. Dalšími partnery jsou RBP- zdravotní pojišťovna a Moravskoslezský kraj.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy