Ve finále turnaje POLAR STREET HOCKEY bude i Havířov

  • 11:56,
  • Havířov ,

Největší florbalový turnaj Polar Street Hockey vrcholí. Ve finále si opět zahraje i tým ze Základní školy Na Nábřeží v Havířově. Jak se mladí sportovci na utkání připravují, jsem se byli podívat s naší kamerou.

Základní škola Na Nábřeží je zapálená do florbalu. Účastní se různých soutěží a sklízí úspěchy.  Ani jednou také nevynechala turnaj Polar Street Hockey, do kterého se vždy zapojí tisíce dětí z Moravskoslezského a Olomouckého kraje a také děti z okresu Vsetín. Finále se koná 11. dubna ve Sportovním centru Dubina, ve kterém si zahraje právě i tato škola.

“Hledáme každý rok příležitost se ukázat jak jim to jde, jak se připravují v kroužku a snažíme se uspět,” řekl učitel a trenér Rostislav Pečinka.

Některé děti už velké finále zažily a odnesly si krásné zážitky.

“Baví mě, že je tam hodně lidí a dobrá atmosféra. Není to jak na malých turnajích, ale jsou tam kotle, kde jsou lidi z různých škol,” řekl mladý florbalista.

“V loňském roce jsem také hrál, ale vypadli jsme mezi prvními,” dodal spoluhráč.

Škola se sice v minulosti dostala do velkého finále, na medaili však hráči nikdy nedosáhli. V letošním roce jim to snad vyjde.

Hlavním partnerem akce Polar Street Hockey 2019 je společnost Residomo. Dalšími partnery jsou RBP- zdravotní pojišťovna a Moravskoslezský kraj.
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků