Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sportovci i amatéři si v Havířově a Těrlicku vyzkoušeli třídenní triatlon, což byl unikát v ČR

  • Havířov,

V Havířově se na letním koupališti konala první etapa třídenního sprint triatlonu. Do závodu se zapojili sportovci, ale i amatéři. Opět se ukázalo, jak důležité je mít na koupališti lékařský dozor.

Stáhnout video

V Havířově a Těrlicku se konal unikátní triatlonový závod. Specifický byl v tom, že se konal po tři dny. Takové zahřívací kolo měli sportovci v areálu letního koupaliště Jindřich. 

"Formát toho závodu je velmi unikátní, protože triatlon je celkově na vzestupu, ale my jsme zvolili etapový závod, což nemá v České republice, ani ve Střední Evropě obdoby. Jsou to tři sprint triatlony ve třech po sobě jdoucích dnech. Máme na startu skoro stovku závodníků,” řekl organizátor závodu Martin Kučera. 

Na start se postavili sportovci, ale také amatéři. Někteří závodníci přijeli také ze Slovenska, Nizozemí nebo z Polska.

"Je to velká výzva, je to na tři dny a je to nezvyklé. To je pro mě zajímavé, a proto jsem se i přihlásil,” řekl jeden ze závodníků.

"Pro mě premiéra. Nevím co to se mnou udělá. Běhám dálkové tratě na běžkách a toto je pro mě novinka,” dodal další účastník.

Ještě před startem se ukázalo, jak důležité je mít na koupališti lékařský dozor. Favorita závodu bodla vosa. Dostal silnou alergickou reakci. Po prvotním ošetření musel být mladík převezen do nemocnice. Druhý den se už ale postavil na start a dokonce vyhrál.
Šakalí léta / muzikál

Zítra
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

05.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

JaPa full business s.r.o.-pracoviště
Český Těšín
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

S-O-D Holding s.r.o.
Petřvald
od 21 400 Kč/měsíc

Detail

JaPa full business s.r.o.-pracoviště
Český Těšín
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků