Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Žena může být krásná v každém věku. Finalistky na Miss Karvinsko mají za sebou focení

  • Havířov,

20. prosince se uskuteční další ročník soutěže Miss Karvinsko. Finalistky se pilně připravují a mají za sebou i focení v profesionálním studiu.

Miss Karvinsko je soutěž, která ukazuje, že žena může být elegantní a krásná v každém věku. V prosinci se bude už konat osmý ročník a finalistky se na svůj večer pilně připravují. V Havířově se v profesionálním studiu fotily pro kategorii Miss sympatie.

"Přihlásilo se zhruba 80 žen okresu Karviná. Dále jsme vybírali na castingu ženy do finále. Letos soutěží finalistky od 17 do padesáti let. Chceme zdůraznit, že tato soutěž není o dokonalých křivkách, dokonalé kráse, ale že každá žena v každém věku má svůj rozkvět,” řekla organizátorka soutěže Lucie Dudíková.

"Já jsem se přihlásila z toho důvodu, že mi to přišlo zajímavé, motivační, člověk může prožít něco nového. Potká spoustu nových lidí a celkově pro ten pocit, že se o vás stará tak úžasný tým, tak to za to stojí,” řekla finalistka z Orlové Šárka Šándríková.

"Dívám se na to hodně dobře. Je to něco jiného, než klasické miss, kde je to o kráse a o tom, že holky jsou mladé. Tady je to pro maminky nebo i starší ženy a můžeme ukázat, že i my máme nárok na něco takového,” dodala finalistka z Havířova Jana Pavelková.

Finále osmého ročníku Miss Karvinsko se uskuteční v karvinském domě kultury 20. prosince.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků