Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Šumbarský Mikuláš rozproudil náměstí. Mládež předvedla své nadání

  • Havířov,

Na náměstí TGM v Havířově-Šumbarku bylo ve čtvrtek opravdu živo. V rámci mikulášské nadílky se zde zpívalo, tančilo a nechybělo ani tradiční rozlévání polévky. Akci připravil spolek Portavita.

Šumbarské děti opět ukázaly, jak jsou šikovné. V rámci mikulášské nadílky vystoupily na pódiu a sklidili od návštěvníků velký potlesk. Není divu, že někteří mladí umělci se účastní i takových soutěží, jakou je SuperStar.

Společné setkání připravily spolek Portavita a Armáda spásy, která se také postarala o rozlévání chutné gulášové polévky.

“Já jsem moc ráda, že se daří opět spojit více subjektů a vytvořit takovou atmosféru, jaká tady je. Já už jsem tady byla loni a i letos je to tady super. Děti jsou úžasné, byla tady spousta vystoupení a všechno se mi to moc líbí. I to, že Armáda spásy tady rozlévá polévku, i to, že Portavita dokáže pracovat s dětmi, ale i s jejich rodiči,” řekla náměstkyně primátora Stanislava Gorecká (ANO).

“My jsme i letos přijali nabídku Portavity zúčastnit se mikulášské akce a máme možnost tady vydávat polévku i se zástupci vedení města a chceme společně symbolicky vyjádřit solidaritu s lidmi, kteří žijí na ulici, s lidmi, kteří nemají tolik možností a nemají se tak dobře jako my,” dodal ředitel Armády spásy Havířov Tomáš Kolondra.

“Je to velmi super. Jsem spokojená s programem. Portavita i Armáda spásy dělají hodně pro lidi a máme se dobře. Armáda spásy mi pomohla s bydlením. Teď jdu do nového bytu a moc se těším,” řekla klientka Armády spásy.

“Mě se to líbilo velmi moc. Líbí se mi, jak čerti dělají srandu,” řekl dívka.

“Mě se líbilo všechno a hlavně to rapování,” dodala jiná.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků