Šumbarský Mikuláš rozproudil náměstí. Mládež předvedla své nadání

  • 11:02,
  • Havířov ,

Na náměstí TGM v Havířově-Šumbarku bylo ve čtvrtek opravdu živo. V rámci mikulášské nadílky se zde zpívalo, tančilo a nechybělo ani tradiční rozlévání polévky. Akci připravil spolek Portavita.

Šumbarské děti opět ukázaly, jak jsou šikovné. V rámci mikulášské nadílky vystoupily na pódiu a sklidili od návštěvníků velký potlesk. Není divu, že někteří mladí umělci se účastní i takových soutěží, jakou je SuperStar.

Společné setkání připravily spolek Portavita a Armáda spásy, která se také postarala o rozlévání chutné gulášové polévky.

“Já jsem moc ráda, že se daří opět spojit více subjektů a vytvořit takovou atmosféru, jaká tady je. Já už jsem tady byla loni a i letos je to tady super. Děti jsou úžasné, byla tady spousta vystoupení a všechno se mi to moc líbí. I to, že Armáda spásy tady rozlévá polévku, i to, že Portavita dokáže pracovat s dětmi, ale i s jejich rodiči,” řekla náměstkyně primátora Stanislava Gorecká (ANO).

“My jsme i letos přijali nabídku Portavity zúčastnit se mikulášské akce a máme možnost tady vydávat polévku i se zástupci vedení města a chceme společně symbolicky vyjádřit solidaritu s lidmi, kteří žijí na ulici, s lidmi, kteří nemají tolik možností a nemají se tak dobře jako my,” dodal ředitel Armády spásy Havířov Tomáš Kolondra.

“Je to velmi super. Jsem spokojená s programem. Portavita i Armáda spásy dělají hodně pro lidi a máme se dobře. Armáda spásy mi pomohla s bydlením. Teď jdu do nového bytu a moc se těším,” řekla klientka Armády spásy.

“Mě se to líbilo velmi moc. Líbí se mi, jak čerti dělají srandu,” řekl dívka.

“Mě se líbilo všechno a hlavně to rapování,” dodala jiná.
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků