Vánoční městečko plné hvězd. S lidmi se rozloučil Petr Janda a Olympic

  • 13:37,
  • Havířov ,

Vánoční městečko i v letošním roce poskytlo obyvatelům města bohatý program. Na pódiu se vystřídalo mnoho kapel a zpěváků. Nechyběly koledy nebo mikulášská akce pro děti. O závěrečnou tečku se postaral Petr Janda.

Rozsvícením stromečku, ohňostrojem a vystoupením pěvecké legendy Heleny Vondráčkové odstartovalo letošní Vánoční městečko. Lidé byli nadšeni.

 “Je to všechno super, Ohňostroj byl povedený,” řekla jedna z návštěvnic. 

“Přišla jsem s mamkou a bráchou a stromeček je hodně pěkný,” dodal dívka.

Během následujících třech týdnů se na pódiu vystřídaly desítky kapel a účinkujících. Připraven byl program pro všechny generace. S organizací Vánočního městečka je spokojena i radnice.

“Já si myslím, že tak našlapaný program, jako měl Havířov, nemělo žádné jiné město. Sjížděli se tady lidi z okolí. Myslím, že návštěvnost byla pěkná, každý si v programu našel to své. Vyvrcholením Olympicu to bylo takové poděkování našim občanům, že se jim tady krásně žije, chodí na akce a fandí nám. Já bych chtěla poděkovat především MKS a všem zaměstnancům. Vše bylo skvěle zajištěno,” řekla náměstkyně primátora Jana Feberová (ČSSD)).

Opravdu hřebem Vánočního městečka bylo poslední vystoupení Petra Jandy a Olympiku. Náměstí bylo plné do posledního místa a není divu, protože tyto písně prostě nestárnou.
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků