Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vánoční městečko plné hvězd. S lidmi se rozloučil Petr Janda a Olympic

  • Havířov,

Vánoční městečko i v letošním roce poskytlo obyvatelům města bohatý program. Na pódiu se vystřídalo mnoho kapel a zpěváků. Nechyběly koledy nebo mikulášská akce pro děti. O závěrečnou tečku se postaral Petr Janda.

Rozsvícením stromečku, ohňostrojem a vystoupením pěvecké legendy Heleny Vondráčkové odstartovalo letošní Vánoční městečko. Lidé byli nadšeni.

 “Je to všechno super, Ohňostroj byl povedený,” řekla jedna z návštěvnic. 

“Přišla jsem s mamkou a bráchou a stromeček je hodně pěkný,” dodal dívka.

Během následujících třech týdnů se na pódiu vystřídaly desítky kapel a účinkujících. Připraven byl program pro všechny generace. S organizací Vánočního městečka je spokojena i radnice.

“Já si myslím, že tak našlapaný program, jako měl Havířov, nemělo žádné jiné město. Sjížděli se tady lidi z okolí. Myslím, že návštěvnost byla pěkná, každý si v programu našel to své. Vyvrcholením Olympicu to bylo takové poděkování našim občanům, že se jim tady krásně žije, chodí na akce a fandí nám. Já bych chtěla poděkovat především MKS a všem zaměstnancům. Vše bylo skvěle zajištěno,” řekla náměstkyně primátora Jana Feberová (ČSSD)).

Opravdu hřebem Vánočního městečka bylo poslední vystoupení Petra Jandy a Olympiku. Náměstí bylo plné do posledního místa a není divu, protože tyto písně prostě nestárnou.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků