Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nemocnice uspořádala pro pacienty novoroční koncert

  • Havířov,

Havířovská nemocnice připravila pro pacienty i zdravotníky novoroční koncert. Na něm vystoupili žáci ze Základní školy Leoše Janáčka, nezisková organizace Duhové noty a na hudební nástroje zahráli i dva lékaři.

Příjemnou atmosféru připravila nemocnice v prostorách odborné ambulance ORL. Návštěvníci, pacienti i zaměstnanci se mohli zaposlouchat do hudby, ale také si i zazpívat.

“My jsme si připravili novoroční koncert, který měl být původně vánočním koncertem, ale bohužel kvůli tragických událostí ve FN v Ostravě jsme ho přesunuli. Věříme, že zahájíme pěknou tradici, kdy ve spolupráci se ZUŠ L. Janáčka budeme pacientům dopřávat více pohody a hudebních zážitků,” řekla Irma Kaňová, manažer pro vztahy s veřejností a marketing.

“Nás to samozřejmě potěšilo, že nás nemocnice oslovila. Jsme rádi, když můžeme udělat radost lidem, zvlášť, když se jedná o pacienty,” řekla ředitelka ZUŠ L. Janáčka Anna Mikulová.

Aktivně se na koncertě podílel také vedoucí lékárny a primář dětského oddělení.

“Do dnešní akce jsem se zapojil, protože mám rád legraci, mám rád hudbu a mám rád, když se něco děje v nemocnici,” řekl vedoucí nemocniční lékárny Luboš Vejmola.

V prosinci se konal v nemocnici také vánoční jarmark.

“Povedlo se vybrat přes dvacet tisíc korun a my za to všem děkujeme, kteří přišli, koupili si výrobky. Vyráběly je naše sestry a doktorky. Věříme, že i příští rok se jarmark vydaří,” dodal primář dětského oddělení Hynek Canibal.

Nemocnice bude i do budoucna hledat způsoby, jak by mohla pacientům zpříjemnit pobyt během hospitalizace.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy