Nemocnice uspořádala pro pacienty novoroční koncert

Havířovská nemocnice připravila pro pacienty i zdravotníky novoroční koncert. Na něm vystoupili žáci ze Základní školy Leoše Janáčka, nezisková organizace Duhové noty a na hudební nástroje zahráli i dva lékaři.

Příjemnou atmosféru připravila nemocnice v prostorách odborné ambulance ORL. Návštěvníci, pacienti i zaměstnanci se mohli zaposlouchat do hudby, ale také si i zazpívat.

“My jsme si připravili novoroční koncert, který měl být původně vánočním koncertem, ale bohužel kvůli tragických událostí ve FN v Ostravě jsme ho přesunuli. Věříme, že zahájíme pěknou tradici, kdy ve spolupráci se ZUŠ L. Janáčka budeme pacientům dopřávat více pohody a hudebních zážitků,” řekla Irma Kaňová, manažer pro vztahy s veřejností a marketing.

“Nás to samozřejmě potěšilo, že nás nemocnice oslovila. Jsme rádi, když můžeme udělat radost lidem, zvlášť, když se jedná o pacienty,” řekla ředitelka ZUŠ L. Janáčka Anna Mikulová.

Aktivně se na koncertě podílel také vedoucí lékárny a primář dětského oddělení.

“Do dnešní akce jsem se zapojil, protože mám rád legraci, mám rád hudbu a mám rád, když se něco děje v nemocnici,” řekl vedoucí nemocniční lékárny Luboš Vejmola.

V prosinci se konal v nemocnici také vánoční jarmark.

“Povedlo se vybrat přes dvacet tisíc korun a my za to všem děkujeme, kteří přišli, koupili si výrobky. Vyráběly je naše sestry a doktorky. Věříme, že i příští rok se jarmark vydaří,” dodal primář dětského oddělení Hynek Canibal.

Nemocnice bude i do budoucna hledat způsoby, jak by mohla pacientům zpříjemnit pobyt během hospitalizace.
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků