Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vitální se smyslem pro humor. Paní Boženka z Havířova oslavila 100. narozeniny

  • Havířov,

Krásných 100 let oslavila v Domově pro seniory Luna v Havířově paní Boženka. A to se vším, co k oslavě patří. Sešla se tady nejen téměř celá rodina, ale poblahopřát ji přišlo i vedení havířovského magistrátu.

I přesto, že má paní Boženka 100 let, stále ji to myslí, se všemi komunikuje a na oslavě nám dokonce i zazpívala

“Paní Boženka je v neskutečné kondici, neskutečně vitální a že dneska oslavila 100 let, tak to klobouk dolů. Je spokojená v domově seniorů, líbí se ji tady. Mluvili jsme se členy rodiny, kteří jsou spokojeni s tím, jak fungují služby tady a to je pro nás důležité,” uvádí Josef Bělica, primátor Havířova

Paní Boženka vychovala 4 dcery a momentálně ji dělá radost i 6 vnoučat, 6 pravnoučat a dokonce i 8 prapravnoučat. Od všech si pamatuje data narození. 

“Ona skoro denně tu má návštěvu. My se střídáme. A když se jí zeptáte, kdo tu byl včera, ona řekne nikdo. A já vždycky se jí ptám. Mami, budou narozeniny tvoje. Kolik budeš mít roků? Já nevím. Já říkám, bude to mít dvě nuly, tak kolik, říká sto. No a dneska se jí ptám a říká 200. Ale jinak počítá dobře, ona si pamatuje narozeniny všech, vychvaluje maminku Eva Čadilová, dcera Boženky

Od roku 2010, kdy Luna patří do domova seniorů Havířov, tady oslavilo 100 let 10 lidí. Další oslava stých narozenin se chystá v červenci. 
Svatováclavský hudební festival - Flétnové sonáty

18.09. 18:00
Orlová, Evangelický kostel, Orlová

Svatováclavský hudební festival - Hudba anglické renesance

19.09. 19:00
Albrechtice, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků