Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Studenti havířovského gymnázia uspořádali sbírku pro azylový dům pro rodiny. Děti byly nadšené

  • Havířov,

V azylovém domě pro rodiny v Havířově žijí lidé, kteří jsou v sociální i finanční tísni. Studenti gymnázia se rozhodli, že rodinám a zejména pak dětem pomohou.

Studenti Gymnázia Studentská v Havířově ukázali, že mají srdce na dlani. Uspořádali sbírku pro rodiny, které žijí v azylovém domě Armády spásy. Nadšení zejména dětí bylo velké.

"Podílela se na tom celá škola. Učitelé, žáci. Všichni darovali oblečení, kuchyňské potřeby, hračky, knížky, všechno co našli doma. Je to úžasný pocit, rozhodně uděláme i další takové akce. Je to krásný pocit,” řekl student Gymnázia Studentská.

" Já jim moc děkuji za vše, dárky jsou hezké. Já jsem si vzala pár oblečení. Nějaké mikiny, pár hraček, auto pro malého” řekla klientka Azylového domu AS.

“Já jsem si vybrala medvídka," řekla holčička.

“Já jsem si vybrala knížku Děti z Bullerbynu," dodalo jiné dítě.

"Já tuto aktivitu vnímám velice pozitivně, protože ona udělala radost nejen těm obdarovaným klientům azylového domu pro rodiny, ale určitě věřím, že i těm samotným studentům, kteří mohli projevit občanskou solidaritu,” řekl ředitel Armády spásy Havířov Tomáš Kolondra.

Předání všech věcí se konalo v dobrovolnickém centru ADRY, která škole se sbírkou pomáhala.
BASIC ČR, z.s. - Havířov
Havířov
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - LIDL Havířov Šumbark
Havířov
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Ristorispetto s.r.o. - Karviná
Karviná
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků