Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Havířově otevřeli opět některá sportoviště, děti jsou nadšené

  • Havířov,

V Havířově udělali zejména dětem radost. Město otevřelo některá sportoviště. Pokud ale nebudou návštěvníci dodržovat vládní opatření, může dojít k jejich opětovnému uzavření.

Vláda rozvolnila opatření, která se týkají některých sportovišť. V Havířově se proto rozhodli otevřít skatepark, kde je také in-line dráha. Horolezecká stěna a workout zůstávají pro veřejnost prozatím uzavřeny. V areálu je k dispozici dezinfekce a na chod dohlíží správce.

"Já bych chtěl poprosit všechny sportovce, aby dodržovali veškerá vládní nařízení, protože pokud by se tak nedělo, budeme muset opět sportoviště zavřít a to bychom neradi," řekl radní pro sport Daniel Vachtarčík (HPH).

To znamená, že v areálu, kde se bude potkávat více sportovců, musí mít všichni roušku či šátek a musí dodržovat mezi sebou odstupy. Otevřeno nebude ani sociální zařízení, či bufet.

"Je to úžasné, protože všichni sedí doma a maximálně jsou na počítači. Jasně, že budeme dodržovat opatření, byla by škoda, kdyby se to zavřelo," řekl mladý sportovec.

"Já jsem strašně rád, že se to otevřelo, jsem se nudil doma," dodal chlapec.

Od čtvrtku je otevřen i sportovní areál u ZŠ M. Pujmanové. I zde platí veškerá opatření.

"Po velikonočních svátcích se chystáme umožnit občanům ve spolupráci s MSK půjčovat i elektrokola a v dubnu otevřeme i minigolf," doplnil Daniel Vachtarčík (HPH).
Tomasz Palka
Český Těšín
od 26 000 do 36 000 Kč/měsíc

Detail

Středisko volného času Amos, Český Těšín, příspěvková organizace - Č. Těšín
Český Těšín
od 29 490 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků