Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vstupní hala v havířovské nemocnici prochází rekonstrukcí. Imobilní pacienti ocení hlavně nové nájezdové rampy

  • Havířov,

Nemocnice v Havířově prochází další modernizací. V suterénu probíhá rekonstrukce šaten a sociálního zázemí. Práce také začaly ve vstupní hale. Imobilní pacienti ocení zejména nové nájezdové rampy.

Už mnoho let se čeká na rekonstrukci vstupní haly v havířovské nemocnici. Nyní práce začaly a za pár měsíců se pacienti mohou těšit na moderní prostory. Jako první se rekonstrukce dotkne bufetu a zdravotnické prodejny.

Irma Kaňová, manažer pro vztahy s veřejností a marketing: "Součástí rekonstrukce bude nejen vstup do nemocnice, ale především celá vstupní hala, která se měla už několik let rekonstruovat a až teď přišel ten správný čas. Budeme zachovávat všechny služby, na které byli pacienti zvyklí. Rekonstrukce proběhne samozřejmě z toho důvodu, protože imobilní občané měli velký problém dostat se do našich odborných ambulancí. Takže velká krásná nájezdová rampa, která je součástí rekonstrukce naší vstupní haly, bude věc, na kterou se všichni těšíme.”
anketa: "Určitě, bude to lepší pro nás. Tady to prostředí a bufet by se také mohl spravit.”
anketa: "Je to dobré, pro mě to celkem nic neznamená, ale pro ty, kteří nemohou chodit, tak je to pro ně dobré.”
anketa: “My to vítáme.”

Vy sám máte zdravotní omezení, takže byste uvítal, aby ten vstup byl nový pro imobilní občany?

anketa: “Ano, to víte, že jo.”

Během celého července budou práce probíhat za plného provozu. O veškerých změnách bude nemocnice včas pacienty informovat.

Luboš Vejmola, vedoucí lékárny: "Nemocniční lékárna Havířov poskytuje svoje služby bez přerušení v plném rozsahu, takže naši klienti a pacienti mohou bez problémů přijít. Jediné, co jsme museli udělat, je, že jsme přesunuli zdravotnickou prodejnu do boční části lékárny. Jsou tam směrovky, jsou tam šipky a pacienti jsou informováni.

Veškeré práce by měly být dokončeny do konce října. Na rekonstrukci poskytl nemocnici peníze kraj a nemalou částkou přispěl i magistrát.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy