Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířov ocenil v kině Centrum osobnosti za rok 2020

  • Havířov,

V pátek se v kině Centrum oceňovali lidé, kteří se významným způsobem podílejí na společenském životě v Havířově, a to v různých oblastech. Cenu města si za rok 2020 odnesla vedoucí ADRY Hana Čadová.

Život se v koronavirové době rozhodně nezastavil. Ba naopak. Svědčí o tom i výběr osobností, které vedení havířovské radnice ocenilo v různých oblastech společenského života za rok 2020.

Josef Bělica (ANO), primátor Havířova: "Ocenili jsme dneska osobnosti v oblasti sportu, kultury a společenského života a já bych jim chtěl moc poblahopřát, protože si ta ocenění zaslouží. Věřím, že tato doba brzy skončí a už se budeme moci scházet i s publikem a jejich přáteli, známými, protože to by dodalo atmosféru.  Osobností byla pro letošek paní Čadová z dobrovolnické organizace ADRA a já si moc vážím jejich práce."
Hana Čadová, vedoucí dobrovolnického centra ADRA Havířov: “Já jsem překvapená, zaskočená a nesmírně ráda, vděčná jsem, ale já jsem vždy zvyklá mít kolem sebe ten tým svých úžasných kolegů a dobrovolníků. Vidím kolem sebe vždy hodně lidí s otevřeným srdcem." 

Právě v době pandemie ADRA ukázala svou vstřícnost. Dobrovolníci ušili přes čtyři tisíce roušek, nakupovali seniorům i lidem v karanténě.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy