Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

MRA opravuje další dům v Havířově, tentokrát na Slezské ulici

  • Havířov,

Sice hluk a nepořádek, ale konečně náš dům bude opravený a pěkný. Tak reagují nájemníci na Slezské ulici, kde probíhá komplexní rekonstrukce domu.

Další dům v Havířově dostane nový kabát. Městská realitní agentura se pustila do oprav na ulici Slezská, která bude stát zhruba dvacet milionů korun. Součástí rekonstrukce je zateplení střechy a půdních prostor, ale i celé fasády.

Simona Součková, mluvčí MRA Havířov: “A když se přesuneme do spodních částí, tak teď vidíte, že probíhá oprava hydroizolace. V suterénu jsou sklepy, takže tam dojde také k zateplení. V současné době jsou tam osazeny rámy, nájemníci budou mít nové dveře. Dále budou mít nové balkony, protože teď jsou demontována všechna zařízení a kromě toho ještě, když bychom se podívali na okolní domy, tak fasáda bude ladit s okolními domy.”
anketa: “Jo vítáme to, čekali jsme na to dlouho. Je tu sice hodně prachu, hluku, který dělají dělají sbíječky, není to nic příjemného, ale oceňujeme všechno. Ty sklepy ani ne, ale ten barák vypadá škaredě z venku. Celkově bude to krásné.”
anketa: “Já bych to tak vítala tak před deseti lety, já mám osmdesát roků. Já to oceňuji, já to mladým přeji, já se také těším, že to bude pěkné.”

Město se rozhodlo také veškeré staré výtahy. Jak toto pokračuje?

Simona Součková, mluvčí MRA Havířov: “Jsme moc spokojení, protože to dělají renomované, prověřené firmy, takže vše jede podle harmonogramu. Dokonce některé výtahy byly předány i před termínem. Když vezmeme tady okolí, tak teď po mé levé straně probíhá výměna výtahů ve všech chodech.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy