Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

S nožem přepadl večerku v Havířově, peníze chtěl do igelitky

  • Havířov,

Policie už dopadla muže, který přepadl večerku v Havířově. Prodavačku ohrožoval nožem a peníze si odnesl v igelitové tašce. Muž se maskoval pouze kšiltovkou a černými brýlemi. Policie zveřejnila záznam z přepadení a díky tomu se ho podařilo dopadnout. Za loupežné přepadení hrozí až desetileté vězení.

Lupič přišel do večerky na ulici Dlouhá třída v Havířově-Podlesí v sobotu 31. července kolem 20. hodiny. 

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Přistoupil k prodejnímu pultu a dožadoval se, aby mu prodavačka dala do igelitové tašky peníze. V jednu chvíli držel v ruce i nůž. Paní vydala muži několik tisíc korun a ten z místa poté odešel. Incident se obešel bez zranění."

Policisté poté ve středu oslovili veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání. V pátek 6. srpna pak pak oznámili, že muž byl dopaden.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Děkuji všem médiím, které výzvu zveřejnily. Bližší informace nelze s ohledem na stav trestního řízení nyní sdělit, děkuji za pochopení."

Kriminalisté věc prověřují pro podezření ze zločinu loupeže, trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest v rozmezí od dvou do deseti let.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy