Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti na Šumbarku budou mít novou in-line dráhu

  • Havířov,

Děti na Šumbarku, zejména pak ty z okolí ZŠ Moravská, se mohou těšit, že se v Jedlové ulici už brzy otevře sportovní areál, kde nově vznikl ovál pro jízdu na kolečkových bruslích. Stavba začala v březnu.

Jiří Matěj, ředitel SSRZ: "Práce už jsou více méně hotové co se týče in-line oválu. Ještě musí proběhnout nějaké zemní práce, nějaké drobné úpravy a my ještě vlastními silami opravujeme to hřiště, které je uprostřed toho in-line oválu, kde se doplňují jednak ty dřevěné mantinely, natřela se ocelová konstrukce a doplní se ještě basketbalové koše. Předpokládáme, že všechny práce by měly proběhnout tak, že bychom mohli v průběhu měsíce září to hřiště zase otevřít pro veřejnost.”

Modernizací projde i další hřiště, které je dětmi hodně využíváno.

Jiří Matěj, ředitel SSRZ: "My bychom chtěli v letošním roce v rámci participativního rozpočtu provést rekonstrukci hřiště G. Svobody tady v Havířově-Šumbarku. To hřiště si tu rekonstrukci zaslouží a rádi bychom ji v letošním roce zrealizovali.
Nahlásit chybu


K tématu

Nové hřiště u ZŠ Šrámkova

Opava , Katka Geryková

Nové sportovní hřiště u Základní školy Šrámkova mají k dispozici nejen školáci, ale i veřejnost. Původní hřiště totiž muselo být kvůli havar...
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail