Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Titul Miss Reneta 2022 získala Anita Kurpas z Polska

  • Havířov,

V Kulturním domě Leoše Janáčka v Havířově se konal již 29. ročník Mezinárodní soutěže studentek středních škol Miss Reneta, tentokrát s podtitulem Nebe, peklo, ráj. Vítězkou se stala tentokrát dívka z Polska Anita Kurpas.

V těchto nádherných modelech z dílny Luďka Hanáka nastoupily poprvé před diváky a porotu letošní finalistky soutěže Miss Reneta. Během galavečera čekaly na dívky přehlídky ztvárňující nebe, peklo i ráj. Předsedou poroty byl primátor města Josef Bělica.

Josef Bělica (ANO), primátor Havířova: "Těším se velmi, dívky jsou opět skvělé. Já si vždy říkám, že tento rok jsou úžasné a nikdo je nemůže překonat a další rok mne přesvědčí o tom, že se ty hranice pořád posunují."

Druhou vicemiss se nakonec stala Barbora Burešová, titul I. vicemiss si odnesla Veronika Konvičková. Korunka 29. ročníku Miss Reneta 2022 nakonec putuje s Anitou Kurpas do Polska.

Anita Kurpas, Miss Reneta 2022: “Jsem šťastná, že jsem vyhrála. Nemyslela jsem, že je to možné, ale jsem moc vzrušená tím vším a moc děkuji celému týmu Miss Reneta. Mým učitelům, mému řediteli, mému příteli. Všem moc děkuji, protože to díky vám jsem vyhrála.”
Libor Lenčo, ředitel soutěže Miss Reneta: "Pocity jsou úžasné. Chvilku jsme byli v nebi, v pekle a nakonec v ráji a myslím si, že to skončilo skvěle. A já bych chtěl poděkovat všem finalistkám, protože v letošním roce se vytvořila skvělá parta."

Jaký bude třicátý jubilejní ročník Miss Reneta, nechtěl ředitel soutěže prozradit. Přípravy jsou už ale v plném proudu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy