Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Soutěž v sálové kopané O pohár Santé vyhrál tým z Kopřivnice

  • Havířov,

Centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb uspořádalo na hale Slavii další ročník O pohár Santé v sálové kopané. Všichni sportovci šli do souboje opět naplno.

Atmosféra jak má být na velkých sportovních utkáních. Právě to si užily týmy, které přijely z různých koutů Moravskoslezského kraje na již 15. ročník O pohár Santé v sálové kopané.

Barbora Lužná, vedoucí sociálního útvaru Santé: "V týmech hrají tři hráči, kteří jsou lidé s postižením. Potom tady máme vždy partnery, kteří pomáhají našim hráčům na poli, ale nesmí dát gól. Takže je podporují v té hře a ještě samozřejmě brankář.”

Jak to, že je tady tolik fanoušků, to nebývá.

Barbora Lužná, vedoucí sociálního útvaru Santé: “Bývá to letos proto, že máme úžasnou spolupráci s vedením města Havířova, kdy paní náměstkyně pro školství pozvala školy, které nám letos fandí. Přichází naši klienti, kteří je podporují ze všech středisek, které máme a proto je tady tak úžasná atmosféra a za to děkujeme nejen těmto partnerům města, ale hlavně MFK Havířov, kteří nám propůjčují partnery a dělají nějakou osvětu.”
anketa: "Na zápas jsme se těšili, byli jsme na to připraveni a budeme bojovat až do konce. A všem přeji dobrou atmosféru a ať nám všichni fandí. Přejeme dobrou zábavu.”

Chtěli byste vyhrát?

anketa: “No určitě, máme na to.”
anketa: “Já jsem spokojený tady s fotbalem.”
anketa: “Já jsem přijel z Ostravy ze Čtyřlístku a říkám, že škoda, že ten můj únik, že jsem dal tyčku a vydrželi jsme gólový náskok, což je dobře. Fanoušci jsou tady hlavně z Havířova z domácího týmu Santé, ale já jsem musel přijet.”

Putovní pohár v letošním roce získal tým z centra Kopretiny z Kopřivnice. Domácí Santé skončilo na čtvrtém a šestém místě.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy