Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Veselá Pohádková zahrádka karvinské knihovny

  • Karviná,

Karvinská regionální knihovna připravila pro nejmenší děti nevšední zážitkovou akci, díky které se mohly naživo setkat se svými oblíbenými hrdiny a postavičkami z knižního světa pohádek. Společně s Pocahontas, Červenou karkulkou nebo lesními skřítky plnily nejrůznější úkoly, za které byly i odměněny.

Akci nazvanou Pohádková zahrádka skřítka Knihomilníčka uspořádala regionální knihovna za podpory města už potřetí. Před budovou centrální knihovny vyrostlo hned několik pohádkových stanovišť, kde si děti mohly popovídat a zasoutěžit například s Karkulkou, Beruškou

Kateřina Czyžová, vedoucí knihovny: “Dnes nás navštíví 700 dětí ze všech karvinských školek. Všechny děti musí navštívit pohádková stanoviště, klauna Hopsalína, který tady s dětmi vesele tančí a dělá různé soutěže, pobaví se, pohrají si.”

Na děti čekaly nejrůznější pohybové a logické hry a skládání.

anketa, děti: “Mě se líbilo, jak tady střílíme na ty lesy.” “Mě se líbilo, jak jsme tancovaly se šaškem.” “My jsme měly na hlavě houbu a musely jsme běhat.”

Nejmenší děti se tak díky Pohádkové zahrádce mohly přesvědčit o tom, že knihovna není jen místem k půjčování knih, ale umí být i místem, kde je hravo a veselo.
GaGro stavby s.r.o. - pracoviště
Havířov
od 21 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - Č. Těšín
Český Těšín
od 3 650 do 7 300 Kč/měsíc

Detail

UXA VKP s.r.o.
Havířov
od 15 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků