Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mezinárodní turnaj bojových umění v Karviné

  • Karviná,

Karvinský Survival&Kung Fu Club opět zorganizoval mezinárodní turnaj Draka nebo-li Dragon cup. Zatímco vloni o cenné kovy bojovalo 75 účastníků, letos jich bylo jednou tolik. Potěšující je, že i přes tak hojnou účast zůstalo doma v Karviné 16 medailí a 2 poháry.

V Karviné se už počtvrté uskutečnil Dragon cup. Oproti loňskému roku vzrostl počet účastníků o neuvěřitelných 100%. Soutěžit přijelo 153 závodníků. 8 klubů z Polska, 20 klubů českých a přítomni byli i zástupci amerických oddílů bojových umění.

Organizátoři chtějí turnaj rozšiřovat a do každého ročníku přidávat nové kategorie a disciplíny. Letošní novinkou na tomto turnaji byla disciplína čínský box.

Jaroslav Szweda, organizátor: “Je to kickbox obohacený o prvky strhů a hodů, tím je to zajímavější pro diváky zápas.”

Exhibiční zápas předvedl bojovník z domácího klubu Jan Vicherek. Dvojnásobný mistr Kong Sao v boji Combat. Proti němu nastoupil aktviní voják cvičící Musado z Přerova.

Jan Vicherek, účastník turnaje: “Ten zápas je stejný jako každý jiný light kontakt, dovolené jsou údery po celém těle, od stehen na střed do hlavy.”

Kromě čínského boxu se soutěžilo i v dalších kategoriích. Za karvinský klub startovalo celkem 10 bojovníků a vedli si opravdu dobře! Díky nim doma zůstalo celkem 16 medailí a 2 poháry. Nejtalentovanější z nich Denis Filipek obhájil titul nejvšestrannějšího závodníka, uspěl v každé disciplíně.
Svatováclavský hudební festival - Flétnové sonáty

18.09. 18:00
Orlová, Evangelický kostel, Orlová

Svatováclavský hudební festival - Hudba anglické renesance

19.09. 19:00
Albrechtice, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků